افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

کپسول لاولایف اکسیر گستر اسپادانا

کپسول لاولایف اکسیر گستر اسپادانا، محصولی بر پایه گیاهی بوده و با ترکیباتی که دارد، موجب تقویت و افزایش میل و قوای جنسی بانوان می‌شود و شرایط فیزیکی آن‌ها را بهبود می‌بخشد.
نمایش بیشترنمایش کمتر
145,000 تومان
عنوان انگلیسی
exir gostar espadana lovelife capsul
قوانین فروشگاه
قوانین خرید از داروخانه آنلاین داواتاپ
عنوانتوضیحات
تاریخ مصرف تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه داواتاپ دارای تاریخ مصرف معتبر و همچنین دارای مجوز فروش از سازمان‌های مربوطه می‌باشند. مشتریان عزیز می‌توانند قبل از خرید در مورد تاریخ مصرف دقیق محصول مورد نظر خود اطلاع کسب نمایند.
شرایط مرجوعی براساس دستور وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو امکان مرجوع کردن محصولات بفروش رفته وجود ندارد. تنها در صورت مخدوش بودن محصول، یا مشکلات ساختاری مربوط به سلامت محصول ما در فروشگاه داواتاپ قادر به مرجوع نمودن و تعویض یا کنسل کردنسفارش می باشیم .
پرداخت آنلاین چنانچه هزینه محصولات را بصورت آنلاین و از طریق درگاه های بانکی پرداخت کرده باشید، تایید سفارش نیازی به تماس تلفنی ندارد و بلافاصله سفارش شما پردازش می‌شود و در اسرع وقت به دست شما عزیزان خواهد رسید.
پرداخت کارت به کارت چنانچه هزینه محصولات را از طریق روش کارت به کارت پرداخت کرده باشید میبایست از طریق تماس تلفنی پیگیر سفارشات خود باشید و منتظر تایید خودکار سیستم نباشید.
روش مصرف اطلاعات و روش صحیح مصرف محصولات در کاتالوگ فیزیکی و در کاتالوگ آنلاین وب سایت داواتاپ توضیح داده شده است . بنابراین داواتاپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مصرف نادرست محصولات توسط مشتریان ندارد .
خروج
date_range تاریخ تخمینی ارسال:
سه‌شنبه ۰۴ اردیبهشت 09:00 - 11:59
محبوبیت0
افزودن به مقایسه0
افزودن به علاقمندی‌ها
محصولات مرتبط
هیچ موردی یافت نشد
توضیحات کامل

بررسی کپسول لاولایف اکسیر گستر اسپادانا

کپسول لاولایف اکسیر گستر اسپادانا، حاوی ترکیبات گیاهانی شامل پودر عصاره خشک برگ دامیانا، ریشه ماکا، برگ اپیمدیوم، میوه خارخاسک، دانه لوبیا مخملی، استروبایل رازک و برگ جینکگو می‌باشد. طبق تحقیقات انجام شده اثر افزاینده میل و توان جنسی این گیاهان به اثبات رسیده است. کپسول لاولایف اکسیر گستر اسپادانا میل و قوای جنسی بانوان را تقویت نموده و بهبود شرایط فیزیکی و نشاط را برای بانوان به همراه دارد.

گیاه دامیانا : گلیکوزیدهای سیانوژنیک گیاه دامیانا موجب بهبود فعالیت جنسی شده و به کاهش التهاب مثانه کمک می‌نماید.

گیاه ماکا : ترکیبات آداپتوژنیک گیاه ماکا، در رویارویی بدن با تغییرات مختلف فیزیولوژیکی و عوامل استرس‌زا، کمک کننده می‌باشد. مصرف ماکا، تولید استروژن‌ها را در بدن تحریک کرده و ترشح هورمون‌های استرس را می‌کاهد و بدین ترتیب به بهبود علائم دوره قبل از یائسگی و یائسگی مانند کاهش میل جنسی، تغییرات خلق و خو، گرگرفتگی، تعریق شبانه و خشکی واژن کمک می‌نماید. همچنین با اثر طبیعی سازی خود روی نوسانات هورمونی (دلیل ایجاد مشکلات سندروم پیش از قاعدگی) به کاهش علائم این دوره مانند حساسیت عاطفی، حساس شدن سینه‌ها، حس تورم و درد و کرامپ‌های قاعدگی کمک می‌نماید.

گیاه لوبیای مخملی : اثر ترکیبات موجود در گیاه لوبیای مخملی در افزایش میل و توان جنسی به اثبات رسیده است.

گیاه جینکگو : حضور ترپنوئیدها و فلاونوئیدهای جینکگولیدی گیاه جینکگو، تاثیر مثبتی روی سیکل پاسخ جنسی دارد. مصرف این گیاه  در رفع اختلالات عملکرد جنسی ناشی از مصرف داروهای SSRI و یا دیگر داروهای ضد افسردگی بسیار موثر است.

 گیاه اپیمدیوم : مقادیر بالای فلاونوئیدها، ایزوفلاونوئیدها، کوئرستین و kaempferol موجود در گیاه اپیمدیوم، اثرات افزایش دهندگی عملکرد جنسی، افزایش سلامت استخوان، کمک به درمان پوکی استخوان و تقویت عمومی بدن دارد.

گیاه خارخاسک : خاک این گیاه با دارا بودن Protodioscin از دسته ساپونین‌ها اثرات مثبتی در افزایش و بهبود میل و توان جنسی دارد.

رازک : رازک با دارا بودن برخی فلاونوئیدها مانند Prenylnaringenin-6 است که آثار شبه استروژنی دارد و اثرات فیتواستروژنیک رازک مانند تنظیم کنندگی قاعدگی و تسکین دهندگی دردهای دوره قاعدگی را باعث می‌شود.


ویژگی‌های کپسول لاولایف اکسیر گستر اسپادانا

  • تقویت میل و قوای جنسی
  • بهبود شرایط فیزیکی بانوان
  • افزایش نشاط
  • بر پایه گیاهی

نحوه مصرف کپسول لاولایف اکسیر گستر اسپادانا

2 عدد کپسول باهم 1 بار در روز همراه با غذا مصرف شود.


هشدارهای مصرف

در بیماران مبتلا به انواع سرطان‌های حساس به هورمون‌های جنسی، مصرف فرآورده ممنوع می‌باشد.

در بیماران مبتلا به افسردگی، مصرف کنندگان بوسپیرون و یا مهار کننده‌های آنزیم MAO (همچون سلژین، ایزوکربوکساید...)، منع مصرف دارد.

مصرف در افراد زیر 18 سال به دلیل گزارشاتی از سندروم استیون جانسون به دنبال مصرف گیاه جینکگو ممنوعیت دارد.

در بیماران مبتلا به انواع صرع، به دلیل پایین آوردن آستانه ایجاد تشنج، منع مصرف دارد.

این فرآورده در دوره‌های بارداری و شیردهی ممنوعیت مصرف دارد.

به دلیل امکان افزایش خطر خونریزی در دوره نقاهت پس از عمل جراحی، مصرف فرآورده در دوره نزدیک به جراحی قطع گردد.

مصرف این فرآورده می‌تواند در تست آزمایشگاهی تعیین سطح خونی دیگوکسین به روش FPIA اختلال ایجاد کرده و بدون هیچ گونه تداخل فارماکولوژیک باعث افزایش کاذب این سطح خونی گردد. لذا توصیه می‌شود پزشک معالج یا پزشک آزمایشگاه را از مصرف این فرآورده مطلع سازید.


تداخلات دارویی

در مصرف همزمان با داروهای ضد انعقاد (همچون وارفارین، عوامل ضد پلاکتی و هپارین با وزن مولکولی کم...) به دلیل افزایش ریسک مشکلات خونریزی با احتیاط مصرف شود.

امکان تداخل کپسول لاولایف اکسیر گستر اسپادانا با داروهای تیروئیدی (کم‌کاری و یا پرکاری) و تاثیر بر کارایی آن‌ها وجود دارد.

به دلیل حضور ترکیبات شبه استروژنی در فرآورده در مصرف همزمان با داروهای استروژنی و یا آنتاگونیستهای استروژن (همچون تاموکسیفن)، با پزشک معالج مشورت گردد.

به دلیل آثار مثبت برخی از اجزا فرآورده همچون لوبیای مخملی در مشکلات پارکینسون، امکان تقویت اثر داروهای حاوی لوودوپا وجود دارد. لذا در صورت مصرف همزمان با پزشک مشورت گردد.

در بیماران مبتلا به فشارخون بالا (بخصوص مصرف کنندگان نیفدیپین و هیدروکارتیلزید) لازم است در ابتدای مصرف فشارخون مانیتور شده و با احتیاط مصرف شود.

به دلیل احتمال افزایش اثر داروهای کاهنده قند خون و یا انسولین در صورت مصرف همزمان فلازم است در ابتدای مصرف قندخون مانیتور شده و با احتیاط مصرف شود.


عوارض جانبی

کپسول لاولایف در دوزهای درمانی توصیه شده، ایمن بوده و عارضه جانبی خاصی در مصرف آن مشاهده نشده است. ولی مانند هر فرآورده دارویی یا غذایی دیگر در صورت حساسیت به هریک از اجزا فرآورده، امکان حساسیت های ئوستی و تنفسی وجود دارد.

در مواردی امکان وقوع مشکلات گوارشی، سردرد و تهوع و به طور نادر تپش قلب و آریتمی قلبی وجود دارد.


شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال نگهداری گردد.

در جای خشک و در دمای کمتر از 30 درجه سانتی‌گراد نگهداری نمایید.
مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
جزئیات محصول
p-1133

مشخصات

فرم محصول
کپسول
رده سنی
بزرگسالان
جنسیت مصرف
خانم‌ها
نوع محفظه
قوطی پلاستیکی
تعداد در بسته
30 عدد
کشور تولید کننده
ایران
برند اکسیر گستر
اکسیر گستر

شرکت اکسیر گستر اسپادانا با هدف تولید محصولات جدید و خاص با کیفیت بالا در عرصه داروهای طبیعی، مکمل‌ها، ملزومات دارویی و داروهای شیمیایی و همچنین اقدام موثر و کاربردی در راستای تام این سلامت جامعه شکل گرفته است. این شرکت در زمینه تولید فرآورده‌های طبیعی دارویی، ملزومات دارویی و داروهای شیمیایی در انواع و اشکال مختلف، از طریق دسترسی به بهترین دانش فنی و فرمولاسیون‌های روز کشور درراستای تامین سلامت جامعه فعالیت می‌کند.

شركت داروسازي اکسیر گستر اسپادانا در سال ۱۳۹۲ به صورت سهامي خاص تأسيس و از سال ۱۳۹۶ با هدف تأمین نیازهای دارویی کشور در بالاترین سطح کیفی منطبق با استانداردهای بین المللی مورد بهره برداری قرار گرفت. مهمترين هدف شركت داروسازي اکسیر گستر اسپادانا توليد و عرضه داروي با كيفيت مورد قبول و قابل رقابت در بازار دارويي و افزايش رضايتمندي مصرف كنندگان و بيماران مي باشد. ضمن آن كه به موازات تلاش در راستاي حفظ سهم بازار، با توليد محصولات موردنياز جامعه بتواند حضور خويش در بازار داخلي و خارجي را پررنگ تر نموده و با دستيابي به سودآوري مناسب به اهداف نوآورانه شركت جامه عمل بپوشاند. بالا بردن كيفيت محصولات توليد شده و برخورداري از دانش روز داروسازي در راستاي ايجاد زمينه مناسب و مطلوب براي ادامه حيات و بقاي طولاني مدت از ديگر اهداف اين شركت داروسازي است.
سوالات متداول

برای این کار لازم است شما صفحه مربوط به نحوه ثبت سفارش را مطالعه فرمایید.

آیا این پاسخ سوال شماست؟
بلی (2)
خیر (0)
از این بابت متاسفم
چگونه می‌توانیم آن‌را بهتر کنیم؟
ارسال
با تشکر
بازخورد شما به بهبود این پاسخ، برای همه کمک می‌کند.

به سه صورت پرداخت حضوری سفارش ( دریافت کالا در داروخانه) ، کارت به کارت و پرداخت آنلاین (درگاه ملت، درگاه پارسیان، زرین پال) میتوانید سفارش خود را پرداخت نمایید. برای اطلاعات بیشتر شما می توانید صفحه مربوط به نحوه پرداخت را مطالعه نمایید.

آیا این پاسخ سوال شماست؟
بلی (0)
خیر (0)
از این بابت متاسفم
چگونه می‌توانیم آن‌را بهتر کنیم؟
ارسال
با تشکر
بازخورد شما به بهبود این پاسخ، برای همه کمک می‌کند.
لوسیون تقویت کننده و ضدریزش موی آقایان ژاک آندرل پاریس لوسیون تقویت کننده و ضدریزش موی آقایان ژاک آندرل پاریس
محبوبیت
588,000 تومان (بدون مالیات)
لوسیون تقویت کننده و ضدریزش موی آقایان ژاک آندرل پاریس، با ترکیب گیاهی آناگین حاوی عصاره نخود سبز ارگانیک و ویتامین B6 است که به کاهش ریزش مو، افزایش رویش مجدد و جلوگیری از نازک شدن موها کمک می‌کند. این لوسیون در...
محبوبیت
سرلاک حریره بادام به همراه شیر نستله سرلاک حریره بادام به همراه شیر نستله
محبوبیت
148,800 تومان (بدون مالیات)
سرلاک حریره بادام به همراه شیر نستله، غذایی کاملا مقوی، طبیعی و بدون مواد نگهدارنده برای کودکان 6 ماه به بالا می‌باشد که ریز‌ مغذی‌ها و ویتامین‌های لازم را برای کودکان فراهم می‌کند. سرلاک به رشد و تکامل مغز و قوای...
محبوبیت
محلول اریترومایسین 4 درصد پاک دارو محلول اریترومایسین 4 درصد پاک دارو
جدید
محبوبیت
25,200 تومان (بدون مالیات)
محلول اریترومایسین 4 درصد پاک دارو،یک آنتی‌بیوتیک ماکرولیدی موضعی می‌باشد که با باکتری‌ها مبارزه کرده و در درمان عفونت‌های پوستی ناشی از باکتری، آکنه و جوش موثر است.
محبوبیت
پودر پپتامن نستله هلث ساینس پودر پپتامن نستله هلث ساینس
جدید
محبوبیت
170,000 تومان (بدون مالیات)
پودر پپتامن نستله هلث ساینس، سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی می‌باشد که برای تامین نیاز‌های بدن افراد بستری در ICU و افراد مبتلا به سرطان که تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی هستند، استفاده می‌شود.
محبوبیت
کاندوم تاخیری 7 کاره گرم کاپوت کاندوم تاخیری 7 کاره گرم کاپوت
محبوبیت
18,000 تومان (بدون مالیات)
کاندوم تاخیری 7 کاره گرم کاپوت، خاردار، حلقوی و از جنس لاتکس می‌باشد که با داشتن رایحه‌ای هوس انگیز باعث تحریک بانوان شده و با دارا بودن ماده تاخیری، باعث تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان رابطه جنسی می‌شود.
محبوبیت
قرص مموری پاور ۵۰۰ میلی گرم جالینوس قرص مموری پاور ۵۰۰ میلی گرم جالینوس
محبوبیت
546,000 تومان (بدون مالیات)
قرص مموری پاور به بهبود عملکرد مغز و حفظ سلامت آن کمک می‌کند و باعث تقویت دقت، تمرکز و حافظه می‌شود. با افزایش سن بروز بیماری‌هایی همچون آلزایمر و پارکینسون در کمین سالمندان می‌باشد. هر قرص روکشدار از این محصول حاوی...
محبوبیت
مکمل غذایی وی ام پروتئین ایران دارو مکمل غذایی وی ام پروتئین ایران دارو
محبوبیت
109,000 تومان (بدون مالیات)
مکمل غذایی وی ام پروتئین ایران دارو،با ترکیباتی که دارد موجب جبران و پیشگیری از کمبود پروتئین‌ها، مواد معدنی و ضعف پروتئین بدن از قبیل کاهش وزن، اعمال جراحی و سو تغذیه می‌شود.
محبوبیت
واتر بمب هیالورونیک اسید و عسل پوست‌ حساس کامان واتر بمب هیالورونیک اسید و عسل پوست‌ حساس کامان
محبوبیت
201,000 تومان (بدون مالیات)
واتر بمب هیالورونیک اسید و عسل پوست‌ حساس کامان یک آبرسان و مرطوب کننده قوی با جذب بالا برای پوست‌های حساس می‌باشد که از قرمزی و خارش پوست جلوگیری کرده و چربی پوست را کنترل می‌نماید.
محبوبیت
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
آیا این مفید است؟ @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ نظر خود را درج کنید

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

پاسخ‌ها @ANSWERS_NB@ پسندیده شده @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ نپسندیده شده @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ نظرات @COMMENTS_NB@
درج یک پاسخ افزودن یک نظر
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ جواب‌دادن
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
افزودن یک نظر @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ جواب

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ جواب

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری