افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

کرم ضد لک صورت

فیلتر توسط
کرم ضد لک و روشن کننده اسکن اسکین کرم ضد لک و روشن کننده اسکن اسکین
نمایش سریع
محبوبیت
280,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ضد لک و روشن کننده اسکن اسکین، از طریق لایه برداری و مهار تولید و جلوگیری از انتقال ملانین به پوست رنگ قهوه‌ای لک ها را کاهش می‌دهد. این محصول دارای خاصیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است و با اثرات مخرب...
نمایش سریع
محبوبیت
کرم ضد چروک حاوی ویتامین سی فیس دوکس کرم ضد چروک حاوی ویتامین سی فیس دوکس
نمایش سریع
محبوبیت
168,500 تومان (بدون مالیات)
کرم ضد چروک حاوی ویتامین سی فیس دوکس،ضد چروکی قوی و ضد لکی مناسب جهت لیفت صورت و گردن می‌باشد. این کرم با افزایش دادن میزان کلاژن و الاستین و کاهش سلول‌های آسیب دیده از آفتاب، موجب آبرسانی و کاهش عمق چروک‌ها شده و...
نمایش سریع
محبوبیت
کرم روشن کننده دکتر ژیلا کرم روشن کننده دکتر ژیلا
نمایش سریع
محبوبیت
115,800 تومان (بدون مالیات)
کرم روشن کننده دکتر ژیلابا برخورداری از ترکیب ایمن کرموبرایت به همراه شیرین بیان، آزوگلایسین و نیاسین آمید، از انتقال ملانین‌های تولید شده توسط ملانوزوم‌ها به سطح اپیدرم جلوگیری کرده و موجب روشن شدن رنگ پوست می گردد.
نمایش سریع
محبوبیت
کرم ضدلک و روشن کننده پوست اورین بیوتک کرم ضدلک و روشن کننده پوست اورین بیوتک
نمایش سریع
محبوبیت
218,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ضدلک و روشن کننده پوست اورین بیوتک موجب درمان لک‌ها و پیشگیری از ایجاد لک‌ها و آکنه‌های جدید می‌شود. این کرم روشن کننده و ضد لک با داشتن بافتی بسیار سبک برای انواع پوست مناسب می‌باشد.
نمایش سریع
محبوبیت
کرم روشن کننده پریم کرم روشن کننده پریم
نمایش سریع
محبوبیت
429,000 تومان (بدون مالیات)
کرم روشن کننده پریم،محصولی بسیار مناسب جهت رفع و کاهش لکه‌های رنگی پوستی می‌باشد و از ایجاد لکه‌های جدید جلوگیری می‌کند و استفاده مستمر از این کرم شفافیت و روشن شدن پوست را به دنبال خواهد داشت.
نمایش سریع
محبوبیت
کرم لایه بردار %AHA 10 نووفارما مای فارما کرم لایه بردار %AHA 10 نووفارما مای فارما
نمایش سریع
محبوبیت
169,700 تومان (بدون مالیات)
کرم لایه بردار %AHA 10 نووفارما مای فارما، مناسب پوست‌های خشک و معمولی بوده و با دارا بودن ترکیبات قدرتمند، محصولی فوق العاده برای تغذیه پوست، از بین بردن چروک، لایه برداری و از بین بردن لک‌های پوستی است.
نمایش سریع
محبوبیت
کرم ضد قرمزی ریپیر سلوشن مای فارما کرم ضد قرمزی ریپیر سلوشن مای فارما
نمایش سریع
محبوبیت
170,700 تومان (بدون مالیات)
کرم ضد قرمزی ریپیر سلوشن مای فارما، محصولی با ویژگی‌های چندگانه بوده که با انجام چندین مکانیسم همزمان موجب کمک به بازسازی و رفع التهاب و انواع قرمزی‌های پوست می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
کرم روشن کننده ملالیفت درمالیفت کرم روشن کننده ملالیفت درمالیفت
نمایش سریع
محبوبیت
145,500 تومان (بدون مالیات)
کرم روشن کننده ملالیفت درمالیفت،با قوی‌ترین ترکیبات روشن کننده پوست موجب برطرف کردن لک‌های مقاوم به درمان و برطرف نمودن تیرگی‌های پوست در اثر عوامل مختلف می‌گردد.
نمایش سریع
محبوبیت
کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت
نمایش سریع
محبوبیت
165,000 تومان (بدون مالیات)
کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت، حاوی اسیدهای میوه و سایر ترکیبات موثر در لایه برداری از پوست است که بدون ایجاد حساسیت، به لایه برداری پوست‌های مرده پوست می‌پردازد.
نمایش سریع
محبوبیت
کرم روشن کننده و ضد لک وایت ویت ویتالیر کرم روشن کننده و ضد لک وایت ویت ویتالیر
نمایش سریع
محبوبیت
189,000 تومان (بدون مالیات)
کرم روشن کننده و ضد لک وایت ویت ویتالیر،با ترکیبات موثری که دارد موجب درمان انواع لک و تیرگی‌های پوست شده و پوست را جوان و شاداب می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
250,000 تومان (بدون مالیات)
کرم رفع لک و تیرگی پوست خشک و معمولی وچه با دارا بودن ترکیبات مؤثر و ویتامین E,C و روغن هسته انگور باعث کاهش کک و مک و ملاسما، یکنواخت شدن رنگ پوست و آبرسانی پوست می‌شود. در این کرم از فناوری لیپوزومال برای افزایش...
نمایش سریع
محبوبیت
205,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ضد لک و روشن کننده سینره حاوی کمپلکس مواد روشن کننده بوده و با کاهش رنگدانه‌ سازی، پوست را روشن‌ و یکدست می‌کند. این محصول با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی با رادیکال‌های آزاد مبارزه کرده و لک‌ها و تیرگی‌های پوست...
نمایش سریع
محبوبیت
259,000 تومان (بدون مالیات)
کرم روشن کننده درماتیپیک با ترکیبی از 10 عامل ضد لک، بر روی تمام مکانیسم‌های متنوع ایجاد کننده لک موثر است و بر تمام مراحل ساخت ملانین اثر گذاشته و بدون ایجاد حساسیت و التهاب، انواع لک‌های تیره را برطرف می‌کند. کرم...
نمایش سریع
محبوبیت
349,800 تومان (بدون مالیات)
کرم ویتامین C صورت درماتیپیک،با رادیکال‌های آزاد مقابله کرده و به حفظ سلامت و کاهش علائم خستگی کمک می‌کند. این محصول باعث افزایش شفافیت پوست، روشن کنندگی، ضد پیری و کاهش چین و چروک پوست می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
687,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ضد لک و روشن کننده وایت اکتیو ژاک آندرل پاریس، با کاهش ایجاد رنگدانه‌های تیره، لک‌های پوستی را از بین می‌برد و پوست صورت، دست و بدن را روشن و آبرسانی می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
264,000 تومان (بدون مالیات)
کرم روشن کننده و ضد لک تینولا با دارا بودن کمپلکسی قدرتمند از ترکیبات روشن کننده و ضد لک قادر است مقدار تولید ملانین را کنترل کرده و انواع تیرگی‌ها و لک‌های پوستی را برطرف و زمینه پوست را نیز روشن و شفاف نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
192,300 تومان (بدون مالیات)
کرم روشن کننده ساین دیکالر ساین اسکین، با دارا بودن ترکیبات فعال و موثر باعث کاهش تولید ملانین و رفع لک‌های پوستی می‌گردد. این کرم، محصولی منحصر به فرد برای روشن و یکدست کردن پوست می‌باشد.
نمایش سریع
محبوبیت
220,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ضد لک بالای 40 سال سینره با ترکیبات گیاهی و ویژه، محصولی مناسب برای استفاده روزانه آقایان و خانم‌ها می‌باشد و قادر است لک‌های دست، صورت، گردن، سینه و دکلته را به خوبی برطرف کند.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 20 از 20 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری