افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

پاک کننده پوست خشک و معمولی

فیلتر توسط
تونر ویتامین C ویتالیر تونر ویتامین C ویتالیر
نمایش سریع
محبوبیت
143,700 تومان (بدون مالیات)
تونر پاک کننده صورت ویتامین c ویتالیر تکمیل کننده فرآیند پاکسازی و شستشوی پوست صورت بوده و مناسب انواع پوست می‌باشد و نیاز به آبکشی ندارد. تونر ویتامین c ویتالیر با دارا بودن ترکیبات مؤثر موجب رطوبت رسانی و شادابی و...
نمایش سریع
محبوبیت
سرم روشن کننده پوست ام کیو سرم روشن کننده پوست ام کیو
نمایش سریع
محبوبیت
537,000 تومان (بدون مالیات)
سرم روشن کننده پوست ام کیو،یک ضدلک قوی مؤثر در درمان لک‌های ناشی از تابش آفتاب، اختلالات کبدی، کهولت سن، بارداری و همچنین لک‌های ناشی از درمان‌های پوستی مانند پلینگ و برداشتن خال، لیزرتراپی و تتو می‌باشد.
نمایش سریع
محبوبیت
ژل شستشوی صورت مخصوص پوست نرمال تا خشک استم سل ژل شستشوی صورت مخصوص پوست نرمال تا خشک استم سل
نمایش سریع
محبوبیت
79,000 تومان (بدون مالیات)
ژل شستشوی صورت مخصوص پوست نرمال تا خشک استم سل،حاوی روغن‌های گیاهی در ترکیبات خود است و مانع از خشکی پوست شده و باعث نرمی پس از شستشو می‌شود. فرمولاسیون این محصول باعث پاکسازی عمیق پوست از آلودگی‌ها و مواد آرایشی...
نمایش سریع
محبوبیت
ژل شستشوی مخصوص پوست خشک ژیناژن ژل شستشوی مخصوص پوست خشک ژیناژن
نمایش سریع
محبوبیت
128,000 تومان (بدون مالیات)
ژل شستشوی مخصوص پوست خشک ژیناژن با داشتن ساختاری بسیار ملایم و سازگار با پوست خشک، باعث پاکسازی، رطوبت رسانی، لطافت و شادابی پوست‌های خشک می‌شود. همچنین سلول‌های مرده پوست را حذف کرده و آلودگی‌های روزانه را از سطح...
نمایش سریع
محبوبیت
ژل شستشوی صورت پوست خشک و خیلی خشک اسکن اسکین ژل شستشوی صورت پوست خشک و خیلی خشک اسکن اسکین
نمایش سریع
محبوبیت
211,900 تومان (بدون مالیات)
ژل شستشوی صورت پوست خشک و خیلی خشک اسکن اسکین، فاقد سولفات بوده و حاوی مرطوب کننده‌های بسیار قوی می‌باشد که پوست را به صورت عمیق آبرسانی کرده و خشکی آن را بر طرف می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
ژل شستشوی غیرصابونی کرمدار آکوالیفت درمالیفت ژل شستشوی غیرصابونی کرمدار آکوالیفت درمالیفت
نمایش سریع
محبوبیت
86,500 تومان (بدون مالیات)
ژل شستشوی غیرصابونی کرمدار آکوالیفت درمالیفت، حاوی ترکیبات مرطوب کننده جهت ایجاد لطافت و نرمی در پوست‌های خشک می‌باشد و از بروز خشکی و زبری در پوست جلوگیری می‌کند. همچنین فاقد پارابن و سولفات است و قرمزی و حساسیت در...
نمایش سریع
محبوبیت
صابون کرم مناسب پوست‌های خشک و حساس فیروز صابون کرم مناسب پوست‌های خشک و حساس فیروز
نمایش سریع
محبوبیت
36,800 تومان (بدون مالیات)
صابون کرم مناسب پوست‌های خشک و حساس فیروز،با ترکیباتی که دارد همزمان با پاکیزگی پوست، به آن لطافت و رطوبت می‌بخشد، این محصول بسیار ملایم بوده و برای پوست‌های خشک و حساس فرموله شده است.
نمایش سریع
محبوبیت
ژل شستشوی آبرسان صورت2 پوست خشک و حساس مورینگا امو ژل شستشوی آبرسان صورت2 پوست خشک و حساس مورینگا امو
نمایش سریع
محبوبیت
90,000 تومان (بدون مالیات)
ژل شستشوی آبرسان صورت2 پوست خشک و حساس مورینگا امو،انواع آلودگی ها و مواد آرایشی را از روی پوست پاکسازی می‌کند. این محصول کلاژن پوست را تقویت کرده و موجب بازسازی و حفظ رطوبت پوست می‌گردد.
نمایش سریع
محبوبیت
فوم پاک کننده صورت اگزوفارما مای فارما فوم پاک کننده صورت اگزوفارما مای فارما
نمایش سریع
محبوبیت
200,700 تومان (بدون مالیات)
فوم پاک کننده صورت اگزوفارما مای فارما،با فرمولاسیون ملایم مخصوص پوست‌های نرمال تا خشک بوده و با بافتی مخملی و دلنشین به همراه ویژگی آبرسانی موثر، آلودگی را از سطح پوست پاک کرده و باعث خشکی پوست نمی‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
میسلار واتر اوی هیدرا پوست خشک اویدرم میسلار واتر اوی هیدرا پوست خشک اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
115,000 تومان (بدون مالیات)
میسلار واتر اوی هیدرا پوست خشک اویدرم، مناسب برای پوست‌های خشک و حساس می‌باشد که علاوه بر پاکسازی آرایش و آلودگی ها از سطح پوست، به کمک عصاره‌های گیاهی از حساسیت و خشکی پوست جلوگیری‌ می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
فوم شستشوی صورت هیدراویت ویتالیر فوم شستشوی صورت هیدراویت ویتالیر
نمایش سریع
محبوبیت
190,000 تومان (بدون مالیات)
فوم شستشوی صورت هیدراویت ویتالیر، مناسب پوست‌های خشک بوده و با داشتن ویتامین C و عصاره جو دو سر، ضمن مرطوب کردن و آبرسانی عمیق پوست، به پاک کردن آرایش و آلودگی از روی پوست کمک می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو بدن کرمی ایروکس شامپو بدن کرمی ایروکس
نمایش سریع
محبوبیت
50,900 تومان (بدون مالیات)
شامپو بدن کرمی ایروکس، با استفاده از شوینده‌های ملایم و دارا بودن کرم در فرمولاسیون خود مناسب پوست‌های حساس و خشک بوده و موجب افزایش رطوبت پوست، لطافت و نرمی آن می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
پاک کننده تخصصی آرایش چشم و صورت آیسول پاک کننده تخصصی آرایش چشم و صورت آیسول
نمایش سریع
محبوبیت
135,300 تومان (بدون مالیات)
پاک کننده تخصصی آرایش چشم و صورت آیسول با تکنولوژی میسلار تولید شده است که بدون نیاز به آبکشی پاک کننده انواع آرایش و آلودگی پوست اطراف چشم بوده و شاداب کننده و احیا کننده پوست اطراف چشم است.
نمایش سریع
محبوبیت
247,000 تومان (بدون مالیات)
فوم شستشوی صورت کامفورتینگ الارو برای استفاده روزانه پوست‌های نرمال و خشک مناسب بوده و با دارا بودن عصاره گل ختمی پوست را به آرامی از آلودگی‌ها پاکسازی کرده و حس طراوت و شادابی به پوست می‌دهد.
نمایش سریع
محبوبیت
187,500 تومان (بدون مالیات)
تونر پوست‌های نرمال تا خشک کامفورتینگ الارو آرامش بخش و احیاء کننده می‌باشد و به پاکسازی عمیق پوست بعد از شستشو با شوینده‌های پوست، می‌پردازد و هرگونه آلودگی و آرایش را از روی پوست به خوبی پاک می‌کند. این فوم با دارا...
نمایش سریع
محبوبیت
96,500 تومان (بدون مالیات)
فوم شستشوی صورت پوست‌های خشک و خیلی خشک درمالیفت، فاقد پارابن و سولفات بوده و دارای PH مناسب با پوست خشک می‌باشد که علاوه بر شستشوی مناسب، نرمی و لطافت را برای پوست به ارمغان آورده و خاصیت ترمیم کنندگی سد دفاعی پوست...
نمایش سریع
محبوبیت
137,000 تومان (بدون مالیات)
ژل شستشوی مرطوب کننده پوست خشک Biomoist اورین بیوتک با سورفکتانت‌های ملایم و سازگار با پوست، آلودگی‌ها و چربی‌های روی پوست را به صورت عمیق پاکسازی کرده و با رطوبت رسانی به پوست از خشکی آن جلوگیری می‌کند و باعث شادابی...
نمایش سریع
محبوبیت
44,500 تومان (بدون مالیات)
لوسیون پاک کننده آرایش پوست‌های خشک و معمولی سروینا، پوست را از انواع آلودگی‌ها و مواد آرایشی پاکسازی کرده و با دارا بودن ترکیبات گیاهی موجب حفظ سلامت پوست می‌گردد.
نمایش سریع
محبوبیت
99,700 تومان (بدون مالیات)
ژل شستشوی صورت پوست خشک کامان، با ترکیبات ویژه و فاقد صابون، برای شستشو، آبرسانی و پاکسازی آلودگی‌های روزمره پوست‌های خشک مناسب بوده و باعث روشن شدن، جوانی، نرمی و شادابی پوست می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
97,300 تومان (بدون مالیات)
فوم شستشوی صورت پوست خشک اوی هیدرا اویدرم مخصوص پوست‌های خشک است و علاوه بر پاکسازی آرایش و آلودگی‌ها از روی پوست، با حفظ رطوبت طبیعی پوست از خشکی و کشیدگی پوست پس از شستشو ممانعت می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 20 از 20 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری