افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

کمک درمانی دیابت

فیلتر توسط
213,850 تومان (بدون مالیات)
قرص دینو نیچرز اونلی با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد کمبود ویتامین‌های ب بدن را بر طرف کرده و به حفظ سلامت سیستم عصبی بدن کمک می‌نماید و در درمان مشکلاتی مانند نوروپاتی دیابتی موثر می‌باشد.
نمایش سریع
محبوبیت
52,300 تومان (بدون مالیات)
قرص کوآنزیم کیوتن شاری یک شبه ویتامین محلول در چربی است که در درمان بیماری‌های مزمن مانند بیماری‌های قلبی-عروقی، پارکینسون، آلزایمر، دیستروفی عضلات و انواع سرطان‌ها موثر است.
نمایش سریع
محبوبیت
315,000 تومان (بدون مالیات)
قرص آی پی6 اینوزیتول هگزا فسفات 800میلی‌گرم هربالیو، ﻓﺎﻗﺪ ﺗﺎﺛﯿﺮات سمی روی ﺑﺪن می‌باشد. این فرآورده حاوی اینوزیتول هگزا فسفات است که برای تنظیم فعالیت‌های حیاتی سلول حائز اهمیت است و در درمان کیست تخمدان، بهبود باروری...
نمایش سریع
محبوبیت
111,200 تومان (بدون مالیات)
قرص بیوتین یوروویتال،حاوی 2500 میکروگرم بیوتین می‌باشد که باعث تقویت سلامت پوست، مو و ناخن‌ها می‌شود. همچنین از دیگر فواید این ویتامین می‌توان به حمایت از بارداری سالم و مدیریت سطح قندخون اشاره کرد.
نمایش سریع
محبوبیت
147,200 تومان (بدون مالیات)
قرص دورالایف دیابتیک فاران شیمی،یک مولتی ویتامین مینرال برای افراد دیابتی است که ریزمغذی‌های مورد نیاز روزانه این اراد را تامین می‌کند. این مکمل برای بهبود متابولیستم گلوکز، کنترل قند خون و پیشگیری از عوارض دیابت مورد...
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 5 از 5 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری