افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

شامپو موی چرب

فیلتر توسط
شامپو مورینگا و گریپ فروت مخصوص موهای چرب سینره شامپو مورینگا و گریپ فروت مخصوص موهای چرب سینره
نمایش سریع
محبوبیت
78,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو مورینگا و گریپ فروت مخصوص موهای چرب سینره،حاوی عصاره مورینگا، گریپ فروت و عصاره چای سبز می‌باشد که قادر است موها را با کاهش ترشح چربی مو، از چربی اضافی پاک نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو تقویت کننده مخصوص شوره‌های چرب تینولا شامپو تقویت کننده مخصوص شوره‌های چرب تینولا
نمایش سریع
محبوبیت
109,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویت کننده مخصوص شوره‌های چرب تینولا، باعث تقویت رشد فولیکول‌های ضعیف موی سر شده و از ریزش مو جلوگیری می‌کند. این محصول با کمپلکس ضد شوره خود، شوره‌های مقاوم را از بین برده و از تشکیل شوره جدید جلوگیری می‌کند و...
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو مناسب موهای چرب بیوتی سیلک شامپو مناسب موهای چرب بیوتی سیلک
نمایش سریع
محبوبیت
130,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو مناسب موهای چرب بیوتی سیلک، با فرمولاسیون ویژه و ترکیبات موثره، چربی پوست سر را متعادل کرده و از طریق کنترل آن، از ریزش موی ناشی از چربی جلوگیری کرده و مانع از ایجاد شوره و خارش کف سر می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو پروتئین جوانه گندم موهای چرب و نازک ایروکس شامپو پروتئین جوانه گندم موهای چرب و نازک ایروکس
نمایش سریع
محبوبیت
48,900 تومان (بدون مالیات)
شامپو پروتئین جوانه گندم موهای چرب و نازک ایروکس، با ترکیباتی که دارد موجب ترمیم موهای شکننده و نازک و افزایش حجم آن‌ها شده و موها را شاداب و لطیف می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو ضد ریزش مو ایروکس شامپو ضد ریزش مو ایروکس
نمایش سریع
محبوبیت
45,300 تومان (بدون مالیات)
شامپو ضد ریزش مو ایروکس، حاوی عصاره گزنه بوده و حاوی ترکیبات گیاهی و ویتامین‌ها می‌باشد که با کنترل چربی پوست سر و تغذیه و تحریک فولیکول‌های مو از ریزش مو جلوگیری کرده و موجب رشد مجدد موها می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب ویتاکر درمالیفت شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب ویتاکر درمالیفت
نمایش سریع
محبوبیت
128,500 تومان (بدون مالیات)
شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب ویتاکر درمالیفت، با ترکیبات موثره‌ای که دارد مناسب پوست سر چرب بوده و موجب رفع شوره‌های مقاوم به درمان و رفع خارش و التهاب می‌گردد.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت
نمایش سریع
محبوبیت
112,500 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت، مناسب موهای چرب است که با تقویت رشد فولیکول‌های موجود در سر و کنترل ترشح چربی غدد پوست، از ریزش مو جلوگیری می‌کند و بوی نامطبوع سر را نیز از بین می‌برد.
نمایش سریع
محبوبیت
221,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو سیستئین و ویتامین ب6 موهای چرب وچه یک شامپو تقویتی است و با دارا بودن سیستئین در جلوگیری از ریزش مزمن و دوره‌ای مو و افزایش رشد موها مؤثر عمل می‌کند. همچنین کافئین موجود در این شامپو به افزایش گردش خون و اکسیژن...
نمایش سریع
محبوبیت
79,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویت کننده مو جوانه گندم سریتا، یک شامپو روزانه برای تقویت مو است. این شامپو با دارا بودن انواع عصاره‌های گیاهی و عصاره جوانه گندم، باعث تقویت فولیکول‌های مو و افزایش استحکام ساقه‌های مو می‌شود و از ریزش موها...
نمایش سریع
محبوبیت
117,500 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویت کننده مو پرومین سریتا برای تحریک رشد و تقویت فولیکول‌های مو است. این شامپو با مهار عوامل ریزش مو، نقشی مهم در پیشگیری از ریزش مو دارد. البته علاوه بر این با تقویت فولیکول‌های مو، باعث رویش مجدد تارهای مو...
نمایش سریع
محبوبیت
165,500 تومان (بدون مالیات)
شامپو موهای چرب ام کیو، با تنظیم ترشح غدد مولد چربی به کاهش چربی تولید شده کمک نموده و دارای قدرت پاک کنندگی بالایی می‌باشد. این شامپو حاوی روغن رزماری می‌باشد و به رشد بهتر و تقویت موها کمک می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
119,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو موهای چرب استم سل،حاوی مواد موثره طبیعی است که فاقد سولفات بوده و بدون اینکه باعث خشکی بیش از حد و آسیب به پوست سر و موها شود، چربی اضافی را از بین می‌برد و ترشح چربی غدد سباسه را کنترل و تنظیم می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
366,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس، با ترکیبات گیاهی مختلف و ویتامین‌های موجود در خود، موجب کنترل موثر و از بین بردن چربی اضافی کف سر و موها می‌شود. همچنین از ریزش احتمالی موها به دلیل چرب بودن پوست کف سر...
نمایش سریع
محبوبیت
165,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویت کننده موهای چرب اورین بیوتک فاقد سولفات بوده و بدون ایجاد حساسیت، باعث کاهش قابل ملاحظه سبوم (چربی) پوست سر، تقویت ریشه موها و کنترل ریزش مو و رفع بوی نامطبوع ناشی از فعالیت باکتری‌ها می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
129,500 تومان (بدون مالیات)
شامپو ضدشوره موهای چرب سریتا فاقد پارابن بوده و با ترکیبات نوین باعث تنظیم جمعیت میکروبی پوست سر و رفع شوره سر می‌شود. از طرفی دیگر با تنظیم چربی پوست سر، از خارش ایجاد شده توسط شوره سر جلوگیری می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
129,500 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویت کننده و ضدریزش موهای چرب سریتا،ریشه موها را تقویت می‌کند و چربی‌های اضافه پوست سر را رفع نموده و ترشح سبوم غدد سباسه را تنظیم می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
69,700 تومان (بدون مالیات)
شامپو مولتی ویتامین و ضدآلودگی موهای چرب برگامیا قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و با فرمولاسیون منحصر به فرد خود غنی از ویتامین‌های مفید برای مو هستند که سبب افزایش استحکام و درخشندگی مو می‌شوند.
نمایش سریع
محبوبیت
174,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو هیر واتر بدون سولفات مناسب موهای چرب کامان پوست سر را به طور عمیق پاکسازی کرده و چربی موی سر را کنترل می‌نماید و موها را تقویت می‌کند و رنگ مو را تثبیت می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
83,700 تومان (بدون مالیات)
شامپو مردانه مناسب موهای دارای شوره و چرب کامان،برای موهای چرب و شوره دار فرموله شده است که می‌تواند موها و پوست سر را پاکسازی کرده و شوره را از بین ببرد و با ترکیبات موثر از شوره مو جلوگیری کرده و موها را به صورت...
نمایش سریع
محبوبیت
163,800 تومان (بدون مالیات)
شامپو ضد شوره سبوفارما مای فارما، با فرمولاسیون ویژه و ملایم، مخصوص موهای چرب و پوست سر حساس می‌باشد که به راحتی قارچ‌ها و باکتری‌های عامل شوره سر را کنترل کرده و از بین می‌برد. این شامپو التهاب و پوسته‌ریزی سر را نیز...
نمایش سریع
محبوبیت
245,700 تومان (بدون مالیات)
شامپو متعادل کننده چربی مو سبوفارما مای فارما،به طور موثر چربی اضافی موها را از بین می‌برد و با عصاره‌های گیاهی قدرتمند خود بدون ایجاد خشکی بیش از حد، پوست سر را تمیز، شاداب و هیدراته می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
71,900 تومان (بدون مالیات)
شامپو بدن عصاره چای سبز و نعنا شون با فرمولاسیون منحصر به فردی که دارد به آرامی آلودگی‌ها را پاک کرده و موجب ایجاد طراوت و لطافت فوق العاده در پوست می‌گردد.
نمایش سریع
محبوبیت
105,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو سبونورم جی اویدرم،با دارا بودن فرمولاسیون ویژه و ترکیبات گیاهی، برای مو و پوست چرب مناسب است که باعث کاهش ترشحات غدد چربی پوست سر گردیده و موها را تمیز و خوش حالت می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 23 از 23 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری