افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
نستله

نستله

نستله(Nestle)بعنوان بزرگترین تولید‌ کننده موادغذایی و آشامیدنی جهان شناخته می‌شود که در سال ۱۸۶۶توسط هنری نستله تأسیس شد و۴۴۷ کارخانه در۱۹۴ کشور جهان دارد.

نستله (Nestle) بعنوان بزرگترین تولید‌کننده مواد غذایی و آشامیدنی جهان شناخته می‌شود. این شرکت در سال ۱۸۶۶ توسط هنری نستله تاسیس شد و در حال حاضر دارای ۴۴۷ کارخانه در ۱۹۴ کشور جهان است و شمار کارکنان آن بالغ بر ۳۳۳ هزار نفر است. از برندها و نام‌های تجاری این شرکت می‌توان به: نسکوئیک، نسکافه، کیت کت، اسمارتیز و مگی اشاره نمود. پیشینه نستله به سال ۱۸۶۶، همزمان با افتتاح کارخانه شیر تغلیظ‌‌ شده انگلو– سوئیس بر‏می‏‌گردد. در سال ۱۸۶۷، هنری نستله شیر خشک نوین را ابداع کرد و در سال ۱۹۰۵ شرکتی که وی بنیان‌‌گذاری کرده ‏‌بود، با شرکت انگلو-سوئیس ادغام شد. شرکتی که امروز به نام نستله می‌‏شناسیم، حاصل ادغام این دو شرکت است. در طی این مدت گسترش شهرها، راه‌‏آهن و کشتی‌‌های بخار با کاهش هزینه‌‌های حمل‌ونقل، سبب تحول تجارت جهانی کالاهای مصرفی شد.

شرکت شیر تغلیظ‌‌ شده «انگلو - سوئیس» (Anglo-Swiss)، توسط برادران چارلز و جورج پیج تأسیس شد. آنها با بهره‏‌گیری از منابع فراوان شیر تازه در سوئیس و با به‏‎کارگیری دانشی که در زادگاه خود آموخته‏ بودند، اولین کارخانه اروپایی تولید شیر تغلیظ‌‌ شده را در شهر چام سوئیس بنا کردند. آنها توزیع محصول خود را با نام تجاری «میلک‌ مید» (Milkmaid) در شهرک‌‏های صنعتی اروپا آغاز کردند و آن را به عنوان جایگزینی ایمن برای شیر تازه با مدت ماندگاری بالا معرفی کردند. بنیان‏‌گذار شرکت نستله، یک داروساز آلمانی به نام هنری نستله بود. وی اولین ترکیب خود را به نام فارین لاکته (مخلوطی ازشیر و آرد)، در شهر وِوی سوئیس تولید کرد. این ترکیب شامل شیرگاو، آردگندم و شکر بود که نستله از آن برای کاهش نرخ بالای مرگ ‌‎ومیر نوزادانی که از شیر مادر محروم بودند، استفاده ‏کرد. از همان زمان، وی شروع به استفاده از نشان نمادین «آشیانه پرنده» کرد. هنری نستله، شرکت و کارخانه خود را در شهر وِوی به سه تاجر محلی واگذار کرد. آنها برای توسعه تولید و فروش، تعدادی شیمیدان و نیروی متخصص استخدام کردند.

رقابت تنگاتنگ دو شرکت نستله و انگلو - سوئیس در فروش محصولات مشابه، منجر به توسعه در تولید و فروش هر دو شرکت شد. این محصولات، شامل شیر تغلیظ‌‌ شده و شیر خشک بود. درسال ۱۸۸۲، شرکت انگلو-سوئیس در آمریکا گسترش یافت. ولی مرگ جورج پیج سبب بازماندن این شرکت از برنامه‌‌های خود شد. درسال ۱۹۰۲، این شرکت فعالیت‌‏های خود را در آمریکا واگذار‏ کرد که در نهایت، منجر به ادغام دو شرکت نستله و انگلو-سوییس شد.

نستله با راهبرد تغذیه، سلامتی و تندرستی خود، در تلاش هست از افرادی که می‌خواهند سبک زندگی سالم‌تری داشته‌باشند، حمایت کند. توسعه و تحقیقات پیشرو صنعتی، محرک نوآوری هستند و از بهبود مستمر گستره محصولات غذایی و نوشیدنی نستله پشتیبانی می‌کنند. علاوه بر این، محققان نستله به‌ دنبال کشف راه‎کارهای تغذیه‎ای در حفظ و بهبود سلامت و مراقبت از پوست هستند. نستله با اقدامات خود تلاش می‎کند بر جوامعی که در آنها فعال می‌باشد، تأثیر مثبت برجا بگذارد. برخی از این اقدامات عبارتند از: به اشتراک گذاشتن رویکرد نستله نسبت به چالش‌های جهانی تغذیه، سلامتی و تندرستی؛ ایجاد مشارکت و همکاری در جامعه؛ و همکاری با سیاست‌گذاران، ذینفعان و اندیشمندان. برنامه «آغاز سالم، ادامه سالم» یک برنامه آموزشی دانش‌بنیان است. از طریق این برنامه، نستله به والدین و سرپرستان کودک این قابلیت را می‌دهدکه تغذیه مناسبی را برای کودکان در ۱۰۰۰ روز اول زندگیشان فراهم کنند.

همچنین، در برنامه «اتحاد برای کودکان سالم‌تر»، فراتر از این عمل کرده و به والدین کودکان کمک می‌کند تا عادات غذایی و نوشیدنی و سبک زندگی سالم‌تری را برای کودکان در حال رشد فراهم کنند. برنامه «کودکان سالم نستله» به والدین کمک می‌کند تا از طریق آموزش تغذیه و تشویق فعالیت‌های بدنی، سبک زندگی سالم‌تری را به کودکان ارایه دهند. به ‏‌دنبال رشد در طی سال‏‌های متوالی، نستله نام‌‏های تجاری غیر سود‌آور را منحل کرد. همچنین، نام‏‌های تجاری را که در راستای افزایش آگاهی مصرف‏‌كنندگان از سلامت و تحقق شعار جدید نستله با مضمون «تغذیه، سلامتی و تندرستی» مؤثر بودند، ارتقا بخشید. در نتیجه نستله رهبری شرکتی را برعهده دارد که در راستای تغذیه، سلامتی و تندرستی پیش می‌رود. نستله کیفیت زندگی را بر پایه راه‌حل‌های مبتنی بر تغذیه و سلامت دانش‌بنیان در تمام مراحل زندگی در راستای کمک به مصرف‌کنندگان و خانواده آنها، بالا می‌برد.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
سرلاک گندم و خرما سرلاک گندم و خرما
نمایش سریع
محبوبیت
115,200 تومان (بدون مالیات)
سرلاک گندم و خرما به همراه شیر نستله، غذایی کاملاً مقوی برای کودکان 7 ماه به بالا و مناسب تغذیه با قاشق می‌باشد. سرلاک گندم و خرما نستله حاوی ریز مغذی‌های مفید برای رشد و تکامل کودکان بوده و حاوی پروبیوتیک بیفیدوس...
نمایش سریع
محبوبیت
سرلاک گندم و تکه‌های میوه با عسل به همراه شیر نستله سرلاک گندم و تکه‌های میوه با عسل به همراه شیر نستله
نمایش سریع
محبوبیت
115,200 تومان (بدون مالیات)
سرلاک گندم و تکه‌های میوه با عسل به همراه شیر نستله، محصولی کاملا مقوی است که متشکل از تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک بوده و برای کودکان 12 ماه به بالا است که بسیار خوش طعم می‌باشد و از مواد کاملا طبیعی...
نمایش سریع
محبوبیت
سرلاک حریره بادام به همراه شیر نستله سرلاک حریره بادام به همراه شیر نستله
نمایش سریع
محبوبیت
148,800 تومان (بدون مالیات)
سرلاک حریره بادام به همراه شیر نستله، غذایی کاملا مقوی، طبیعی و بدون مواد نگهدارنده برای کودکان 6 ماه به بالا می‌باشد که ریز‌ مغذی‌ها و ویتامین‌های لازم را برای کودکان فراهم می‌کند. سرلاک به رشد و تکامل مغز و قوای...
نمایش سریع
محبوبیت
شیرخشک نان کید نستله شیرخشک نان کید نستله
نمایش سریع
محبوبیت
111,600 تومان (بدون مالیات)
شیرخشک نان کید نستله،حاوی انواع مواد معدنی و پروتئین مخصوص کودکان در حال رشد بالای 3 می‌باشد که مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک را فراهم کرده و موجب کمک به رشد و تکامل ذهنی و جسمی می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
115,200 تومان (بدون مالیات)
سرلاک گندم و موز نستله به همراه شیر حاوی مواد مغذی بوده و با دارا بودن ویتامین‌ها و مواد معدنی یک غذای کاملاً مقوی برای کودکان 7 ماه به بالا می‌باشد و در تولید آن از مواد صد در صد طبیعی و غلات مقوی و خوش طعم استفاده...
نمایش سریع
محبوبیت
92,400 تومان (بدون مالیات)
سرلاک برنج به همراه شیر نستله از 6 ماهگی، مناسب برای کودکان بعد از پایان 6 ماهگی بوده و علاوه بر ترکیبی مغذی و طبیعی با غلاتی که با دقت بالا انتخاب شده‌اند، سرشار از ریز مغذی‌های لازم برای رشد و تکامل بدن کودک می‌باشد.
نمایش سریع
محبوبیت
61,500 تومان (بدون مالیات)
شیرخشک نان اپتی پرو یک سال به بالا نستله،حاوی تمامی ویتامین‌ها و مواد مغذی می‌باشد که برای تغذیه کودکان یک سال به بالا محروم از شیر مادر تولید شده است و به رشد و تکامل بهتر کودکان کمک شایانی می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
61,500 تومان (بدون مالیات)
شیرخشک نان اپتی پرو1 نستله،مناسب از بدو تولد تا 6 ماهگی برای کودکانی که از شیر مادر محروم هستند، می‌باشد. این شیر خشک تمام مواد مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز برای سلامت نوزادان را دارا بوده و نیاز آن‌ها فراهم می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
61,500 تومان (بدون مالیات)
شیرخشک نان 2 اوپتی پرو نستله، محصولی بسیار مقوی حاوی انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودک است که موجب تکامل رشد جسمانی و ذهنی کودکان می‌گردد و مناسب کودکان 6 تا 12 ماه می‌باشد.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 9 از 9 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری