افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

خمیر دندان

فیلتر توسط
خمیر دندان سنستیو اکسپرت سفید کننده سیگنال خمیر دندان سنستیو اکسپرت سفید کننده سیگنال
نمایش سریع
محبوبیت
61,300 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان سنستیو اکسپرت سفید کننده سیگنال حاوی مواد معدنی بوده و برای افرادی که دندان‌های حساس دارند مناسب می‌باشد. این خمیر دندان آلودگی‌های روی دندان را در کمتر از سی ثانیه می‌تواند از بین ببرد.
نمایش سریع
محبوبیت
خمیر دندان لثه‌های حساس زنون خمیر دندان لثه‌های حساس زنون
نمایش سریع
محبوبیت
173,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان لثه‌های حساس زنون دارای فرمولاسیون ویژه برای دندان‌ها بوده که علاوه برداشتن عناصر ضدحساسیت، خاصیت سفیدکنندگی و ضد پوسیدگی نیز دارد و از بروز هرگونه حساسیت جلوگیری می‌کند. این خمیر دندان دارای خاصیت پاک‌...
نمایش سریع
محبوبیت
خمیر دندان کودکان مدل جونیور بالای 6 سال پاستا دل کاپیتانو خمیر دندان کودکان مدل جونیور بالای 6 سال پاستا دل کاپیتانو
نمایش سریع
محبوبیت
210,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان کودکان مدل جونیور بالای 6 سال پاستا دل کاپیتانو حاوی نمک‌های فلوراید و کلسیم جهت جلوگیری از پوسیدگی دندان و تشکیل پلاک بوده و از دندان‌های شیری محافظت کرده و موجب تقویت دندان‌های دائمی می‌شود و با طعم نعناع...
نمایش سریع
محبوبیت
خمیر دندان ضد پوسیدگی وی وان خمیر دندان ضد پوسیدگی وی وان
نمایش سریع
محبوبیت
74,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان ضد پوسیدگی وی وان دارای کمپلکسی قوی از میکروکلسیم و فلوراید است که به تقویت مینای دندان کمک کرده و از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری می‌کند. همچنین با فرمولاسیون ویژه، پلاک دندانی را از بین برده و دندان‌ها را...
نمایش سریع
محبوبیت
خمیر دندان کودکان بالای سه سال بیبی پاستا دل کاپیتانو خمیر دندان کودکان بالای سه سال بیبی پاستا دل کاپیتانو
نمایش سریع
محبوبیت
210,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان کودکان بالای سه سال بیبی پاستا دل کاپیتانو،با طعم توت فرنگی با نمک‌های فلوراید غنی شده و با دارا بودن کلسیم به حفظ سلامت لثه و پیشگیری از پوسیدگی کمک کرده و موجب استحکام بخشی به دندان‌های شیری می‌شود. این...
نمایش سریع
محبوبیت
خمیر دندان ژله‌ای کودک فریس سی گل خمیر دندان ژله‌ای کودک فریس سی گل
نمایش سریع
محبوبیت
26,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان ژله‌ای کودک فریس سی گل،در سه طعم متفاوت برای کودکان 2 سال به بالا مناسب بوده و با دارا بودن ترکیبات موثر و ویتامین‌های A و E، باعث محافظت از لثه و جلوگیری از پوسیدگی دندان‌ها می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
خمیر دندان خوشبو کننده دهان پاستا دل کاپیتانو خمیر دندان خوشبو کننده دهان پاستا دل کاپیتانو
نمایش سریع
محبوبیت
237,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان خوشبو کننده دهان پاستا دل کاپیتانو با داشتن ساختار ویژه از مینای دندان محافظت می‌کند و خاصیت ضدپوسیدگی و ضد باکتری دارد و به خوشبو شدن دندان‌هایتان کمک می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
خمیر دندان سفید کننده دندان‌های حساس فارمد خمیر دندان سفید کننده دندان‌های حساس فارمد
نمایش سریع
محبوبیت
56,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان سفید کننده دندان‌های حساس فارمد،ضمن سفید کردن ملایم دندان‌ها، پیشگیری از پوسیدگی و تشکیل پلاک، با داشتن فرمولاسیونی ویژه قادر به تسکین دردهای ناشی از حساسیت دندان‌ها می‌باشد.
نمایش سریع
محبوبیت
خمیر دندان کامل دندان‌های حساس فارمد خمیر دندان کامل دندان‌های حساس فارمد
نمایش سریع
محبوبیت
65,500 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان کامل دندان‌های حساس فارمد ضمن حفاظت کامل از دندان‌ها و لثه‌ها، با داشتن فرمولاسیونی ویژه موجب تسکین دردهای ناشی از حساسیت‌های دندانی می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
44,700 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان کامل زنون تمیزکننده و محافظت کننده دندان‌ها در برابر پلاک و جرم می‌باشد و از هرگونه حساسیت و پوسیدگی دندان‌‌ها جلوگیری می‌کند. این خمیر دندان به سفیدشدن دندان‌ها کمک کرده و بوی بددهان را از بین می‌برد.
نمایش سریع
محبوبیت
37,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان ژله‌ای دندان‌های حساس فارمد،با فرمولاسیون پیشرفته‌ای که دارد، حساسیت‌های دندانی را در افرادی که دندان‌های حساسی دارند، کاهش می‌دهد. این محصول از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری کرده و به استحکام مینای دندان و...
نمایش سریع
محبوبیت
54,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان سفید کننده وی وان از ایجاد جرم و پلاک روی دندان‌ها جلوگیری کرده و با از بین بردن رسوبات دندان‌ها موجب سفید و درخشان شدن طولانی مدت آن‌ها می‌گردد.
نمایش سریع
محبوبیت
55,100 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان سفید کننده سیگنال،با فرمولاسیون ویژه حاوی مونو فلوئوروفسفات، علاوه بر از بین بردن تمامی لکه‌های زرد مینای دندان، باعث سفیدی روز به روز لبخند و تازگی و خوشبو شدن نفس می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
65,000 تومان (بدون مالیات)
خمیردندان سفید کننده فوری میسویک با خاصیت سفید کنندگی فوق‌العاده، در عرض 5 دقیقه بدون ایجاد تحریک و حساسیت، تمامی دندان‌های کدر و زرد شده را سفید، تمیز و درخشان می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
48,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان کامل وی وان،با فرمولاسیون ویژه و 8 کاره باعث تقویت مینای دندان، پیشگیری از جرم، حذف پلاک و جلوگیری از پوسیدگی، سفید کننده، حفظ سلامت لثه، خوشبو کننده و حفظ سلامت دندان‌ها می شود.
نمایش سریع
محبوبیت
38,500 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان extra fresh وی وان،موجب حذف پلاک‌ها و پیشگیری از ایجاد جرم روی دندان‌ها شده و دندان‌ها را سفید و براق می‌کند. این محصول پوسیدگی دندان‌ها را از بین می‌برد و دهان را خوشبو می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
150,500 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان gum protection پاستا دل کاپیتانو،از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری کرده و از لثه‌ها و مینای دندان حفاظت می‌کند. این محصول با دارا بودن عصاره نعناع موجب ایجاد بوی خوش و حس تازگی و طراوت در دهان می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
48,700 تومان (بدون مالیات)
خمیردندان سفیدکننده و ترمیم کننده وایت سیستم سیگنال،با دارا بودن فرمولاسیون سفید کننده باعث از بین رفتن لکه‌های دندان به بازگرداندن سفیدی طبیعی آن‌ها کمک می‌کند. همچنین با دارا بودن کلسیم و فلوراید باعث بازسازی مینای...
نمایش سریع
محبوبیت
51,200 تومان (بدون مالیات)
خمیردندان اینتگرال 8 طراوت بخش دهان سیگنال با فرمولاسیون منحصر به فردی که دارد، برای محافظت همه جانبه و طولانی مدت از دندان‌ها در برابر پوسیدگی، آسیب لثه، تشکیل پلاک، آسیب به مینای دندان و کاهش حساسیت‌ها موثر می‌باشد.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 19 از 19 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری