افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • 139,650 تومان - 147,000 تومان

ویتامین لایف

ویتامین لایف

ویتامین لایف برندی ایرانی و بسیار محبوب به شمار می رود که فعالیت خود را از سال 1395 در تهران آغاز کرده است. این شرکت معتبر در سال های بسیار کم فعالیت خود، موفق به تولید مکمل های دارویی بسیار باکیفیت و پرمخاطبی شده است. محصولات این برند در مجموعه سام اکسیر تولید می شود و زیر نظر این گروه به ثبت می رسد.

در واقع شرکت دارویی سام اکسیر با هدف تولید مکمل های دارویی، تامین نیازهای پزشکی و دارویی کشور تاسیس شد. در تولید این محصولات، کیفیت حرف اول را می زند. به همین دلیل فرمولاسیون مکمل های دارویی این شرکت بر اساس نوین ترین و تخصصی ترین ایده ها تهیه می شود. ترکیبات این محصولات تحت نظر متخصصان و زیر آزمایشات متفاوت کیفی و کمی قرار می گیرد و پروسه سختگیرانه ای را طی می کند. از این رو تمامی استانداردهای بهداشت جهانی در تهیه آنها رعایت می شود. فرمولاسیون این محصولات به طور دائمی بررسی می شوند و در صورت لزوم تغییرات اساسی روی آنها انجام می گیرد. برند ویتامین لایف شامل مجموعه ای از مکمل های دارویی به فرم: قرص های خوراکی و جویدنی، کپسول، ساشه و سافت ژل است که ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مورد نیاز بدن را تامین می کنند. از این رو، افراد دارای کمبود این مواد در بدن، تقاضای بسیاری برای خرید این محصولات دارند.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
147,000 تومان (بدون مالیات)
قرص رد جینسینگ پاور مولتی ویتامین و مینرال ویتامین لایف با داشتن عصاره جینسینگ قرمز می‌تواند در توان بدنی و قدرت سیستم قلبی و عروقی تاثیرگذار باشد و فشارخون را تنظیم کند. این مکمل برای افزایش قدرت بدنی ،رفع خستگی‌های...
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری