افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
سینا دارو

سینا دارو

شرکت سينادارو اولين توليدکننده فرآورده‌های استريل چشمی و آئروسل‌های تنفسی در ايران می‌باشد که در سال 1342 فعاليت خود را با توليد قطره‌های چشمی آغاز کرد.

شرکت سينادارو اولين توليد کننده فرآورده های استريل چشمی و آئروسلهای تنفسی در ايران می‌باشد.شرکت لابراتوارهای سينادارو در سال 1342 فعاليت توليدی خود را با نام Dopar با توليد قطره‌های چشمی تحت ليسانس شرکت P.O.S فرانسه آغاز کرد. اين شرکت به سرعت در ابعاد مختلف توسعه يافت و بتدريج با توليد داروهای ديگر تحت ليسانس شرکتهايی همچون Merrell toraude, Denver chemical, Pharmaton, Aspro Nicholas گسترش يافت.

اين شرکت پس از انقلاب بر حسب تصميمات وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به گسترش خطوط اختصاصی پرداخته و توليد خود را با انواع قطره‌ها، محلول‌ها و پمادهای استريل چشمی،اينهالرهای تنفسی، اسپری‌های بينی، قطره‌های بينی، ژل، کرم، پماد، لوسيون‌های جلدی و آمپول‌ها گسترش داده است. در حال حاضر اين شرکت علاوه بر تأمين داروهای مورد نياز بيماران داخل کشور اقدام به صدور فرآورده‌های خود به کشورهای همسايه مي‌نمايد. شرکت سينادارو با شرکت‌های معتبر بين المللی، انجمن‌های تخصصی پزشکی و مراکز تحقيقاتی وابسته به دانشکده‌های داروسازی و پزشکی به منظور بهبود کيفيت محصولات و ارتقاء دانش دارويی و مهارت‌های پرسنل ارتباط مستمر دارد. نگاهی اجمالی به ظرفيت توليد شرکت سينادارو نمايانگر حضور مؤثر و قوی اين شرکت در عرصه توليد محصولات دارويی کشور مي‌باشد.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
171,000 تومان (بدون مالیات)
اشک مصنوعی سینالون سینا دارو،به صورت محلول بی‌رنگ و شفاف در ظروف یکبار مصرف پلاستیکی به منظور رفع خشکی و تحریک چشم در بیماری‌هایی نظیر التهاب خشک قرنیه و ملتحمه تولید و عرضه شده و همچنین به عنوان جایگزین اشک چشم، موجب...
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری