افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
سلامت پرمون امین

سلامت پرمون امین

شرکت سلامت پرمون امین در سال ۲۰۰۸ توسط گروهی از متخصصین حوزه دارویی و با هدف دستیابی به با کیفیت ترین محصولات جدید دارویی و با جذب بهترین نیروهای متخصص در حوزه دارو شروع به فعالیت نمود.

از آن جایی که دسترسی آسان به بهترین داروها حق هر انسانی میباشد، این شرکت با هدف بومی سازی، صرفه جویی اقتصادی و بی نیازی کشور از واردات داروهای جدید، مبادرت به فرمولاسیون، تامین مواد اولیه و تولید آنها نمود. هم اکنون در راستای ارتقاء کیفیت و کمیت محصولات این شرکت، کارخانه ای در شهرک داروئی برکت در حال احداث می‌باشد. اهداف شرکت سلامت پرمون امین ۱ -بهبود مستمر کمیت و کیفیت محصولات و خدمات به منظور پاسخگویی بهتر به نیاز ها وانتظارات مشتریان ۲ -افزایش سهولت دسترسی بیماران به محصولات و خدمات ۳ -ارتقاء واحد تحقیق و توسعه به منظور دستیابی به تکنولوژی های برتر تولید دارو این شرکت با تکیه بر دانش فنی و تلاش گروهی و بهره مندی از تکنولوژی های جدید،یکی ازبهترین تولید کنندگان داروهای طبیعی و شیمیایی طی۱۰ سال آینده در سطح کشور می‌باشد.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
188,000 تومان (بدون مالیات)
کپسول آناهیل پلاس سلامت پرمون امین،ترکیبی از آنزیم‌های پروتئولیتیک است که از گیاه آناناس و ریزوم گیاه یا همان زردچوبه استخراج می‌شود و مکمل آناهیل پلاس گیاهی بوده و باعث کاهش درد و التهاب می‌شود. این مکمل با کاهش دادن...
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری