افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
مدیکور

مدیکور

برند مدیکور Medicore از برندهای شرکت بازرگانی پارسیان گیتی ایرانیان است که در سال ۱۳۸۸باهدف واردات و تولید محصولات تجهیزات پزشکی وآرایشی وبهداشتی تأسیس شد.

شرکت پارسیان گیتی ایرانیان با هدف تولید و ارائه‌ی جدیدترین و باکیفیت‌ترین محصولات، در زمینه تجهیزات پزشکی، مصرفی و آزمایشگاهی تأسیس گردیده است. برند مدیکور (Medicore) یکی از برندهای زیرمجموعه شرکت بازرگانی پارسیان گیتی ایرانیان است که در تاریخ ۱۳۸۸ با هدف واردات و تولید و توزیع محصولات تجهیزات پزشکی و آرایشی و بهداشتی تأسیس شد. هدف این شرکت کمک بهتر و سریع‌تر به افراد و بالا بردن آگاهی عمومی در ارتباط با سلامت و موضوعات مرتبط به سلامت است. این شرکت در زمینه واردات تجهیزات پزشکی شامل دستکش، ماسک جراحی، دنتال رول، آنژیوکت، ست سرم، و تولید تست‌های تشخیصی مانند تست‌های بارداری با برند مدیکور (Medicore)، تست تخمک گذاری، تومور مارکرها، کاردیاک مارکرها ،عفونی و انواع رپید تست مشغول به فعالیت است.

با توجه به سابقه چندین ساله مجموعه، هدف اولیه شرکت، تولید و واردات تجهیزات پزشکی و ملزومات پزشکی و آزمایشگاهی در دنیا و نوآوری و تولید آن‌ها می‌باشد. این مجموعه توانسته همگام با کمپانی‌های بزرگ دنیا به هدف اولیه خود که ایجاد نوآوری و معرفی محصولات باکیفیت به بخش سلامت کشور بوده است، دست پیدا نماید.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
12,000 تومان (بدون مالیات)
بی بی چک کاستی مدیکور جهت تشخیص بارداری بانوان بدون نیاز به مراجعه به پزشک بوده و از معروف‌ترین و بهترین برند‌های تست بارداری خانگی می‌باشد که زمان مشاهده نتیجه تست آن یک الی دو دقیقه می‌باشد و دقت آن 99.8 ٪ صحیح...
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری