افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
اویدرم

اویدرم

شرکت تولیدی آرایشی بهداشتی کیمیا فراز زیبایی در سال 1388 با هدف تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست و مو (خانم ها و آقایان) با منشاء گیاهی و فرمولاسیون اختصاصی با برند اویدرم فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت کیمیا فراز زیبایی با پشتوانه قوی علمی و تخصصی که حاصل گردهمایی گروهی از پزشکان و متخصصان صنعت آرایشی و بهداشتی می باشد بنیان گذاری شده است. مدیریت عامل و اعضاء هئیت مدیره این شرکت با مشارکت در سمینارها و نشست های علمی معتبر در کشورهای فرانسه، آلمان، سوئیس و ... دانش و تخصص لازم در زمینه بهبود فرمولاسیون و کیفیت محصولات را کسب نموده و به بهترین نحو از این آموزه ها استفاده می نمایند. ارائه مقالات تخصصی-علمی، مشاوره به پزشکان پوست و مو، حمایت از تولیدکنندگان ملی (در زمینه بهره گیری از عصاره های صد درصد گیاهی و مؤثر داخلی)، ارائه سمینارهای متعدد و نشست های علمی در زمینه آموزش شهروندان جهت مراقبت صحیح و استفاده از محصولات، از جمله دستاوردهای قابل توجه و بی نظیر این شرکت می باشد؛ همچنین با حفظ اصالت محصولات خود همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا می باشد و سالانه طی جلسات مکرر با شرکتهای اروپایی جدیدترین و مؤثرترین مواد اولیه معتبر ارائه شده در دنیا را بررسی نموده و در صورت تائید و با انجام آزمایشهای تخصصی واحد R&D در محصولات جدید خود استفاده می نماید.

ارتقاء علمی و دانش تخصصی دغدغه همیشگی این واحد بهداشتی بوده و علاوه بر فرمولاسیون اختصاصی محصولات که با فکر و توان اعضاء هیأت مدیره و مدیر تولید شرکت انجام می پذیرد، این شرکت در طراحی، تولید، بسته بندی و توزیع محصولات خود کاملاً خودکفا بوده و با دقت و برنامه ریزی خاصی شایستگی خود را در جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان با کیفیت مطلوب سرلوحه کار خود قرار داده است.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
شامپو کراستم دی اویدرم شامپو کراستم دی اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
97,300 تومان (بدون مالیات)
شامپو کراستم دی اویدرم مناسب موهای خشک و آسیب دیده بوده و با دارا بودن PH 5.8 موهای را تقویت کرده و موجب کاهش خشکی، زبری و شکنندگی آن‌ها می‌شود. از مزایای دیگر آن می‌توان به افزایش جریان خون مویرگی اطراف فولیکول‌ها...
نمایش سریع
محبوبیت
تونیک تقویت کننده مو پالمینکس اویدرم تونیک تقویت کننده مو پالمینکس اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
275,000 تومان (بدون مالیات)
تونیک تقویت کننده مو پالمینکس اویدرم،محلولی برای تقویت و جلوگیری از انواع ریزش مو در زنان و مردان می‌باشد. همچنین با افزایش جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول‌های مو، باعث تغذیه و تقویت موهای ضعیف و نازک می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو ضدشوره روزانه اکتوزینک اویدرم شامپو ضدشوره روزانه اکتوزینک اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
72,300 تومان (بدون مالیات)
شامپو ضدشوره روزانه اکتوزینک اویدرم محصولی مناسب برای استفاده مستمر و روزانه است که شوره‌های خفیف تا متوسط را برطرف کرده و از بروز مجدد شوره جلوگیری می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
سرم نرم کننده مو اویکالر اویدرم سرم نرم کننده مو اویکالر اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
196,000 تومان (بدون مالیات)
سرم نرم کننده مو اویکالر اویدرم مخصوص موهای آسیب دیده و رنگ شده می باشد که به کمک ترکیبات موثر و گیاهی خود، موهای رنگ شده را تغذیه و بازسازی نموده و وز مو را کاهش می‌دهد. همچنین با رطوبت رسانی عمیق، از موخوره نیز...
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو ضدریزش مو پالمینکس اویدرم شامپو ضدریزش مو پالمینکس اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
110,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو ضدریزش مو پالمینکس اویدرم،با ترکیبات بسیار موثر، جریان خون مویرگی را در اطراف فولیکول‌های مو افزایش داده و با تقویت موها، موجب کاهش ریزش و کمک به رشد بهتر آن‌ها می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
کرم ضدآفتاب رنگی پوست چرب SPF50 اویدرم کرم ضدآفتاب رنگی پوست چرب SPF50 اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
138,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ضدآفتاب رنگی پوست چرب spf50 اویدرم، مناسب برای پوست‌های چرب طراحی شده و حفاظت کامل پوست در برابر تمامی اشعه‌های خورشید را بر عهده دارد. این ضد آفتاب در سه رنگ مختلف موجود بوده و باعث صاف و مات شدن پوست می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو مناسب موهای رنگ شده مدل اویکالر اویدرم شامپو مناسب موهای رنگ شده مدل اویکالر اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
110,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو مناسب موهای رنگ شده مدل اویکالر اویدرم،موجب تثبیت رنگ موها و جلوگیری از محو و کدر شدن آن‌ می‌شود و اثرات مخرب رنگ مو را ترمیم کرده و باعث رطوبت‌رسانی به موها و کمک به زیبایی و درخشندگی آن‌ها می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو تقویت کننده و ضدشوره پالمینکس پلاس اویدرم شامپو تقویت کننده و ضدشوره پالمینکس پلاس اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
179,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویت کننده و ضدشوره پالمینکس پلاس اویدرم،با فرمولاسیون اختصاصی برای انواع مو و شوره مناسب بوده و علاوه بر تقویت کنندگی، در کنترل ریزش مو، رفع شوره و تقویت موهای نازک و ضعیف نقش فوق‌العاده موثری دارد.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو تقویت کننده فاقد سولفات اویدرم شامپو تقویت کننده فاقد سولفات اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
123,700 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویت کننده فاقد سولفات اویدرم، با داشتن ترکیبات گیاهی مغذی، کاملا سازگار با پوست سر بوده و باعث افزایش کراتین سازی و مستحکم کردن تارهای مو می‌گردد.
نمایش سریع
محبوبیت
اسپری ماسک مو پس از حمام اویکالر اویدرم اسپری ماسک مو پس از حمام اویکالر اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
170,000 تومان (بدون مالیات)
اسپری ماسک مو پس از حمام اویکالر اویدرم مناسب موهای رنگ شده است که با استفاده از آن، وزی موها از بین رفته و با خاصیت نرم کنندگی، باعث نرمی موها می‌شود که در نتیجه از گره خوردن موها جلوگیری می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
تونیک تقویت کننده مو کراستم اویدرم تونیک تقویت کننده مو کراستم اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
167,000 تومان (بدون مالیات)
تونیک تقویت کننده مو کراستم اویدرم، با ترکیباتی که دارد موجب تقویت ساقه مو و تحریک رشد مو می‌گردد و از ریزش مو به علل مختلف جلوگیری می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو ضد شوره سیکلوزینک جی اویدرم شامپو ضد شوره سیکلوزینک جی اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
119,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو ضد شوره سیکلوزینک جی اویدرم با بهره‌گیری از موثرترین مواد مخصوص موهای چرب و شوره‌های شدید است که التهاب و خارش پوست سر را رفع کرده و با کاهش ترشحات غدد چربی، از بروز مجدد شوره‌ها جلوگیری می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
ماسک مو پس از حمام اویدرای اویدرم ماسک مو پس از حمام اویدرای اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
170,000 تومان (بدون مالیات)
ماسک مو پس از حمام اویدرای اویدرم با داشتن ترکیبات مغذی مناسب موهای خشک و آسیب دیده است که موجب تقویت، احیای و بازسازی آن‌ها می‌شود و موخوره و وز را برطرف کرده و موها را نرم و ابریشمی می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
فوم شستشوی صورت پوست چرب اوی سبونورم اویدرم فوم شستشوی صورت پوست چرب اوی سبونورم اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
104,200 تومان (بدون مالیات)
فوم شستشوی صورت پوست چرب اوی سبونورم اویدرم مواد آرایشی و آلودگی‌ها را از سطح پوست پاکسازی می‌کند و چربی اضافه پوست را از بین برده و رطوبت طبیعی آن را حفظ می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
ژل موضعی ضد جوش اوی سبونورم اویدرم ژل موضعی ضد جوش اوی سبونورم اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
107,300 تومان (بدون مالیات)
ژل موضعی ضد جوش اوی سبونورم اویدرم، جوش‌ها را به صورت موضعی خشک کرده و از بین می‌برد و بدون ایجاد خشکی روی پوست سلول‌های مرده را که مسبب بروز جوش می‌باشند برطرف می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
میسلار واتر اوی هیدرا پوست خشک اویدرم میسلار واتر اوی هیدرا پوست خشک اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
115,000 تومان (بدون مالیات)
میسلار واتر اوی هیدرا پوست خشک اویدرم، مناسب برای پوست‌های خشک و حساس می‌باشد که علاوه بر پاکسازی آرایش و آلودگی ها از سطح پوست، به کمک عصاره‌های گیاهی از حساسیت و خشکی پوست جلوگیری‌ می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک SPF50 اویدرم کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک SPF50 اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
159,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ضدآفتاب رنگی پوست خشک SPF50 اویدرم،مناسب پوست‌های خشک و فاقد مواد شیمیایی مضر می‌باشد. این ضد آفتاب از پوست در مقابل اشعه‌های فرابنفش نور خورشید محافظت نموده و از چروک و آسیب پوستی نیز جلوگیری می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
میسلار واتر اوی سبونورم پوست چرب اویدرم میسلار واتر اوی سبونورم پوست چرب اویدرم
نمایش سریع
محبوبیت
115,000 تومان (بدون مالیات)
میسلار واتر اوی سبونورم پوست چرب اویدرم مواد آرایشی، آلودگی‌ها و چربی‌ها را بدون ایجاد حساسیت از سطح پوست پاک می‌کند و بدون ایجاد چربی اضافی، پوست را آبرسانی و مرطوب می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
105,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو سبونورم جی اویدرم،با دارا بودن فرمولاسیون ویژه و ترکیبات گیاهی، برای مو و پوست چرب مناسب است که باعث کاهش ترشحات غدد چربی پوست سر گردیده و موها را تمیز و خوش حالت می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
131,600 تومان (بدون مالیات)
کرم آبرسان فاقد چربی اوی هیدرا اویدرم مناسب پوست‌های نرمال، مختلط و دهیدراته است که با فرمولاسیون ویژه موجب آبرسانی پوست صورت شده و با کاهش خشکی و خارش، پوست را التیام بخشیده و نرم می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
97,300 تومان (بدون مالیات)
فوم شستشوی صورت پوست خشک اوی هیدرا اویدرم مخصوص پوست‌های خشک است و علاوه بر پاکسازی آرایش و آلودگی‌ها از روی پوست، با حفظ رطوبت طبیعی پوست از خشکی و کشیدگی پوست پس از شستشو ممانعت می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
96,600 تومان (بدون مالیات)
کرم مرطوب کننده پوست چرب اوی سبورنورم اویدرم پوست را آبرسانی کرده و موجب کنترل میزان چربی پوست می‌شود و به رفع جوش و آکنه کمک می‌نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 24 از 25 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری