افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
سینره

سینره

شرکت دانش بنیان طبیعت زنده در سال۱۳۷۶ با هدف تولید محصولات مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی بنیان نهاده شد و محصولات خود را با نام تجاری سینره عرضه نمود.

سینره شرکت دانش بنیان طبیعت زنده در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی بنیان نهاده شد. این شرکت محصولات خود را تحت نام تجاری “سینره” به بازار عرضه نمود و پس از آن با جذب نیروهای متخصص و تلاش‌های مستمر در سال ۱۳۸۸ موفق به کسب عنوان برند برتر شد. در حال حاضر سینره به پشتوانه کیفیت و کارایی برتر محصولات خود، موردتأیید پزشکان متخصص و نشست‌های علمی معتبر در سطح داخلی و بین المللی، همچون آکادمی بیماری‌های پوست و مو در لندن قرار گرفته است. ارائه مقالات متعدد و همکاری‌های نزدیک با متخصصان و دانش پژوهان داخل و خارج کشور از جمله دستاوردهای شرکت طبیعت زنده می‌باشد. فعالیت‌های برون مرزی شرکت نیز قابل توجه و فزاینده است.

بیانیه مأموریت

در سینره ما درصدد هستیم تا با برخورداری از دانش روز، نیروهای متخصص و ساختاری نظام مند و با استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت (تهیه شده در اروپا)، فرمولاسیون پیشرفته (حاصل تلاش متخصصان در لابراتوارهای سوئیس، فرانسه و ایران) و بهره گیری از گیاهان مفید و سودمند، علاوه بر حفظ بهداشت و سلامت فردی، زیبایی طبیعی را به همه اقشار ملت ایران هدیه دهیم. بیانیه خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه شركت معظم لابراتوارهای داروهای گیاهی طبیعت زنده با سالها فعاليت مستمر در زمینه طراحی فرمولاسیون و تولید محصولات با کیفیت تخصصی و درمانی مراقبت از پوست و مو و محصولات آرایشی و بهداشتی و مکمل های غذایی حاوی مواد مؤثره طبیعی، قاطعانه بر این باور است که کیفیت، اصلی غیر قابل مسامحه است و چشم انداز خود را در راستای تبدیل شدن به معتبرترین برند تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی و تصاحب بیشترین سهم بازار فروش محصولات در بازارهای منتخب در ایران طرح ریزی نموده است.

این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین پیشگامان صنعت تولید داروهای گیاهی در ایران براساس مزیت های طبیعی این سرزمین در برخورداری از پوشش گیاهی متنوع و منحصر به فرد و همچنین تسلط بر دانش بومی ساخت داروهای گیاهی با بکارگیری مدرنترین مواد اولیه و تکنولوژیهای روز و همکاری متخصصان داخلی و بین المللی، فعالیتهای خود را با آرمان متعالی تحقق یک واحد اقتصادی پویا و سالم طرح ریزی نموده و به منظور جلب نظر، اعتماد، و افزایش رضایتمندی مشتریان، همواره خود را متعهد به ادای احترام به مشتری، قدردانی از مشتری و نیز برآورده سازی نیازهای حال و آینده ایشان می داند. در همین راستا همواره بدنبال ارتقاء سطح کیفیت، ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان و رضايت ذینفعان، سهامداران، تامین کنندگان، مشتریان و کارکنان خود در سراسر کشور و همچنین حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار و کاهش پیامدهای بارز زیست محیطی می باشد. این مجموعه اهداف خود را در راستای استقرار و اجرای مستمر و مجدانه تمامی آموزه های استاندارد های مدیریتی ISO9001 ، OHSAS18001، ISO14001، ISO 10002 و ISO 10004، ISO 22716 به شرح زیر تبیین می نماید:

• ارتقاء سطح کیفیت محصولات وخدمات و دستیابی به حداکثر حس رضایتمندی و وفاداری مشتریان و ذینفعان
• افزایش سودآوری و رشد مداوم و پایدار فروش محصولات
• توسعه پایدار، بهبود مستمر واثربخش سیستم های مدیریتی
• گسترش فرهنگ مشتری مداری و بهبود مستمر فرایندهای رسیدگی به نظرات و شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان
• توانمند سازی نیروی انسانی وارتقاء فرهنگ کسب وکار باآموزش مستمر وافزایش روحیه مسئولیت پذیری و کارتیمی
• ارتقاء سطح آگاهی سازمان در خصوص مشتری مداری، کیفیت، ایمنی وبهداشت شغلی و محیط زیست به منظور مشارکت موثر و بالابردن انگيزه و اطمينان كاری در ميان كاركنان
• افزایش سطح ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان و کاهش ریسک های ایمنی و بهداشت شغلی و زیست محیطی
• پیشگیری از مصدومیت و بیماری و حفظ و ارتقاء سلامت روحی و جسمی کارکنان
• کنترل و پیشگیری از انتشار و رهاسازی آلاینده ها در محیط زیست و کاهش اثرات آنها و بهبود فناوری موجود یابکارگیری فناوری غیرآلاینده
• استفاده بهینه از منابع طبیعی و انرژی از طرق افزایش راندمان بهره برداری و بازیافت مواد

در راستاي تحقق آرمان‌ها و اهداف یاد شده، نظام‌های مدیریتی مختلف (کیفیت –ایمنی وبهداشت شغلی– محیط زیست – رسیدگی به نظرات و شکایات مشتریان – سنجش رضایت مندی مشتریان – GMP) در کنار توجه به رشد و تعالی سازمانی ) مدل جایزه ملی تعالی سازمان EFQM و جایزه ملی کیفیت غذا و دارو و بهداشت ایران) در شركت طبیعت زنده ايجاد و مستقر گرديده ‌است، لذا از كليه مدیران، مسئولین و کارکنان ارکان اجرایی، عملیاتی و ستادی شرکت در سراسر کشور انتظار مي‌رود ضمن تعهد و پایبندی به رعایت تمامی الزامات قانونی وسایر الزامات مرتبط با استاندار های فوق در تمام فعاليتهاي خود، با رویکردی مسئولانه و مجدانه نسبت به تبيين وتشريح موارد فوق براي همكاران وجلب مشاركت كامل آنها جهت بهبود مستمر اثربخشي نظام های مديريتی مذکور و اجرای کامل و بدون نقص تمامی الزامات آن اقدام نمايند.

همچنین با در نظر گیری اصول مشتری مداری، دسترسی آسان، واقع بینی، دقت و سرعت در پاسخگویی، محرمانگی، قانون مندی و اصول اخلاقی، کلیه نظرات و شکایات هاي دریافتی از سوي مشتریان را به صورت اثربخش و کارا بدون هیچ گونه پیشداوري رسیدگی نمایند و امید داریم با تلاش مستمر و روزافزون شاهد افزایشر مستمر رضایتمندي و وفاداری مشتریان خود باشیم. بديهي است كليه فعاليت ها و اقدامات مورد نیازجهت تحقق موارد یاد شده و همچنین تأمين منابع لازم درچارچوب ارکان نظامنامه و استانداردهای فوق الذکر، مورد حمایت و پشتیبانی کامل مدیریت عامل شرکت قرار خواهند گرفت. خط مشی فوق سالیانه مورد بازنگری وتصویب مجدد قرار می‌گیرد.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
شامپو مورینگا و گریپ فروت مخصوص موهای چرب سینره شامپو مورینگا و گریپ فروت مخصوص موهای چرب سینره
نمایش سریع
محبوبیت
78,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو مورینگا و گریپ فروت مخصوص موهای چرب سینره،حاوی عصاره مورینگا، گریپ فروت و عصاره چای سبز می‌باشد که قادر است موها را با کاهش ترشح چربی مو، از چربی اضافی پاک نماید.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو آووکادو و ویتامینF مخصوص موهای خشک و شکننده سینره شامپو آووکادو و ویتامینF مخصوص موهای خشک و شکننده سینره
نمایش سریع
محبوبیت
70,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو آووکادو و ویتامینF مخصوص موهای خشک و شکننده سینره،فاقد پارابن و سولفات بوده و حاوی عصاره آووکادو و ویتامین F می‌باشد که باعث رطوبت‌رسانی عمیق و تقویت موهای خشک و شکننده می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص خانم‌ها سینره شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص خانم‌ها سینره
نمایش سریع
محبوبیت
78,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص خانم‌ها سینره،با بهبود گردش خون در پوست سر، متابولیسم سلول‌های زایای فولیکول مو را افزایش داده و علاوه بر کاهش ریزش مو، به رشد مجدد و بلند شدن موها کمک می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو تقویتی و ضد ریزش مناسب انواع مو سینره شامپو تقویتی و ضد ریزش مناسب انواع مو سینره
نمایش سریع
محبوبیت
78,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویتی و ضد ریزش مناسب انواع مو سینره، موها را تقویت کرده و از ریزش مو جلوگیری می‌کند و باعث تحریک رشد موهای جدید می‌شود. این محصول از موها در برابر عوامل مخرب محیطی حفاظت می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
شامپو تقویتی و ضد ریزش مخصوص آقایان سینره شامپو تقویتی و ضد ریزش مخصوص آقایان سینره
نمایش سریع
محبوبیت
78,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو تقویتی و ضد ریزش مخصوص آقایان سینره فاقد پارابن و مواد مضر بوده و حاوی عصاره‌های گیاهی می‌باشد که این عصاره‌ها باعث افزایش رویش مو و استحکام ریشه موها می‌شود. همچنین از موها در برابر آلودگی‌های محیطی محافظت...
نمایش سریع
محبوبیت
115,000 تومان (بدون مالیات)
کرم موبر صورت و بدن سینره،با دارا بودن آلوئه ورا، عصاره پاپایا و روغن گل همیشه بهار علاوه بر موزدایی، موجب نرمی و لطافت پوست می‌شود و بخاطر اینکه بسیار ملایم می‌باشد از ایجاد التهاب جلوگیری می‌کند. این محصول برای پوست...
نمایش سریع
محبوبیت
180,000 تومان (بدون مالیات)
کرم محکم کننده صورت سینره غنی شده با ویتامین‌های A,E,D و پرو ویتامین‌های B5، امگا 3و امگا 6 و بیوپلیمرهای دریایی می‌باشد که باعث بهبود افتادگی پوست و محو تر شدن چین و چروک‌های پوستی می‌شود، که در نتیجه چهره‌ی جوان‌تری...
نمایش سریع
محبوبیت
205,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ضد لک و روشن کننده سینره حاوی کمپلکس مواد روشن کننده بوده و با کاهش رنگدانه‌ سازی، پوست را روشن‌ و یکدست می‌کند. این محصول با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی با رادیکال‌های آزاد مبارزه کرده و لک‌ها و تیرگی‌های پوست...
نمایش سریع
محبوبیت
105,000 تومان (بدون مالیات)
ژل کرم مناسب پوست مستعد جوش سینره فاقد پارابن بوده و با توجه به ترکیبات موثر خود که شامل روغن درخت چای، سالیسیلیک اسید، نیاسین آمید، ژل آلوئه‌ورا و عصاره پروپولیس می‌باشد، موجب لایه برداری ملایم، تنظیم چربی پوست، از...
نمایش سریع
محبوبیت
230,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ضد چروک سینره فاقد پارابن بوده و با ترکیبات موثر خود باعث افزایش سنتز پروتئین در پوست، استحکام پوست، محافظت از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد، رفع خشکی و آبرسانی عمیق، افزایش میزان کلاژن، کاهش عمق چین و چروک و...
نمایش سریع
محبوبیت
160,000 تومان (بدون مالیات)
کرم آلفا هیدروکسی اسید 10% سینره، با بهره‌گیری از اسیدهای استخراج شده از میوه‌ها، پوست را لایه برداری کرده و باعث روشن‌تر شدن و بهبود روند نوسازی پوست می‌شود. همچنین این محصول فاقد پارابن بوده و هیچ حساسیتی ایجاد...
نمایش سریع
محبوبیت
150,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ترمیم کننده پوست سینره فاقد پارابن است. این محصول با خاصیت مرطوب کنندگی، از خشکی، کشیدگی و خارش سطح زخم جلوگیری کرده و با عمل لایه‌برداری بسیار ظریف باعث حذف لایه کلاژن و جایگزینی آن با پوست نو می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
140,000 تومان (بدون مالیات)
کرم مرطوب کننده پوست چرب سینره،بدون ایجاد احساس چربی، پوست را به صورت عمیق رطوبت رسانی می‌کند. این محصول چربی اضافی پوست را جذب کرده و سبب رفع ظاهر براق پوست می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
55,000 تومان (بدون مالیات)
ژل آلوئه‌ورا سینره سوزش و التهابات ناشی از اپیلاسیون، لیزر، آفتاب سوختگی و سوختگی‌های سطحی پوست را کاهش داده و پوست ملتهب را به سرعت خنک می‌کند. همچنین این محصول در از بین بردن جای جوش و درمان آکنه نیز موثر است.
نمایش سریع
محبوبیت
160,000 تومان (بدون مالیات)
کرم مرطوب کننده صورت پوست‌های معمولی تا خشک سینره باعث ایجاد رطوبت با اثر طولانی مدت روی پوست شده و پوست را به صورت عمیق، بدون ایجاد حالتی چربی، آبرسانی می‌کند و مقاومت پوست در برابر عوامل مخرب را افزایش می‌دهد.
نمایش سریع
محبوبیت
70,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو حجم دهنده موهای ظریف و بی حالت سینره،با بکارگیری مواد طبیعی به افرادی که دارای موهای نازک و لخت می‌باشند کمک می‌کند تا موهایی حجیم و حالت پذیر داشته باشند. این محصول به ریشه مو انرژی بخشیده و سبب می‌شود تا موهای...
نمایش سریع
محبوبیت
70,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو بدن حاوی عصاره آرگان سینره برای استفاده‌ی روزانه مناسب است و با رایحه‌ای آرامش بخش، بدون ایجاد خشکی و کشیدگی پس از شستشو، پوست بدن را پاکسازی کرده و حس طراوت و شادابی را به پوست بدن هدیه می‌دهد.
نمایش سریع
محبوبیت
220,000 تومان (بدون مالیات)
کرم ضد لک بالای 40 سال سینره با ترکیبات گیاهی و ویژه، محصولی مناسب برای استفاده روزانه آقایان و خانم‌ها می‌باشد و قادر است لک‌های دست، صورت، گردن، سینه و دکلته را به خوبی برطرف کند.
نمایش سریع
محبوبیت
70,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو روزانه پروتئینه جوانه گندم سینره، غنی از پروتئین جوانه گندم و حاوی ویتامین E و پیش ساز ویتامین B5 است که مناسب انواع مو و شستشوی روزانه بوده و موجب تقویت موها می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
70,000 تومان (بدون مالیات)
شامپو بدن مخصوص آقایان سینره، ضمن داشتن رایحه‌ای مناسب و پاکسازی مطلوب پوست، دارای خاصیت ضد میکروبی بوده و به محافظت از پوست در برابر میکرو ارگانیسم‌ها کمک می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 22 از 22 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری