افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
فرم محصول
رده سنی
قیمت
  • 38,900 تومان - 50,400 تومان

تعداد در بسته
مقدار
اهورا دارو

اهورا دارو

شرکت اهورا دارو در سال ۱۳۸۲ با هدف تولید داروهای گیاهی، در زرقان فارس تاسیس شد. این شرکت هم اکنون از صادرکنندگان داروهای گیاهی به اشکال قرص، شربت، ژل موضعی و کپسول است و اولین تولید کننده داروهای گیاهی و فرآورده‌های آرایشی بهداشتی در استان فارس محسوب می‌شود. شرکت اهورا دارو با مشارکت شرکت Licogums Canada در زمینه تولید امولسیفایرهای طبیعی اولین تولید کننده در آسیا است.

چشم انداز آتی اهورادارو با احیای طب سنتی و تبدیل شدن به یکی از قطب‌های تولید داروهای گیاهی در خاورمیانه قصد دارد تا طب سنتی را به مرحله ظهور دوباره برساند. قیمت پایین و حداقل عوارض جانبی داروهای گیاهی، موجب جلب توجه بسیاری از پزشکان و دانشمندان عصر مدرن شده است. شرکت اهورادارو با سابقه درخشان در امر تولید و عصاره‌گیری گیاهان دارویی طی سال‌ها تحقیق و پژوهش و آزمایشات بالینی، ثبت محصولات در مراکز دارویی را به انجام رسانیده است.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
شربت سرفه آیورامی کودکان اهورا دارو شربت سرفه آیورامی کودکان اهورا دارو
نمایش سریع
محبوبیت
50,400 تومان (بدون مالیات)
شربت سرفه آیورامی کودکان اهورا داروبا داشتن ترکیبات موثر گیاهی موجب کاهش التهاب مجاری تنفسی، بهبود سرفه ناشی از بیماری‌های برونشیتی و التهاب حاد و مزمن مجاری تنفسی می‌گردد و دارای اثر خلط آوری است.
نمایش سریع
محبوبیت
50,400 تومان (بدون مالیات)
قرص جینکورا اهورا دارو حاوی عصاره خشک گیاه جینکوبیلوبا می‌باشد که گردش خون را در مغز افزایش داده و باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود. همچنین در درمان بیماری آلزایمر، گیجی، وز وز گوش و سردرد موثر است.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 2 از 2 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری