افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
رده سنی
قیمت
  • 37,000 تومان - 43,000 تومان

نوع محفظه
فارمد

فارمد

برند فارمد (Pharmed) توسط لابراتوار دکتر اخوی به منظور ایجاد بازارهای صادراتی جدید در جهان به وجود آمد. از جمله اهداف جدید این برند، فراهم کردن زندگی جذاب، شاد و مفرح برای افرادی است که از محصولات این برند بهره مند می‌شوند. شرکت لابراتوار دکتر اخوی در سال ۱۳۶۹ توسط آقای دکتر نصراله اخوی تأسیس شده و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی را با نام تجاری سی‌گل (SEAGULL) آغاز نمود.

مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان تنها متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده عصاره چهل سال تجربیات خود را در محصولات لابراتوار دکتر اخوی فرموله کردند که با نام های تجاری سی‌گل (SEAGULL)، پریم (PRIME)، فریس (FRICE)، فارمد (PHARMED) و دیپ سنس (Deep Sense) معرفی شدند و این روند همچنان ادامه دارد.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
خمیر دندان کامل دندان‌های حساس فارمد خمیر دندان کامل دندان‌های حساس فارمد
نمایش سریع
محبوبیت
65,500 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان کامل دندان‌های حساس فارمد ضمن حفاظت کامل از دندان‌ها و لثه‌ها، با داشتن فرمولاسیونی ویژه موجب تسکین دردهای ناشی از حساسیت‌های دندانی می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
خمیر دندان سفید کننده دندان‌های حساس فارمد خمیر دندان سفید کننده دندان‌های حساس فارمد
نمایش سریع
محبوبیت
56,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان سفید کننده دندان‌های حساس فارمد،ضمن سفید کردن ملایم دندان‌ها، پیشگیری از پوسیدگی و تشکیل پلاک، با داشتن فرمولاسیونی ویژه قادر به تسکین دردهای ناشی از حساسیت دندان‌ها می‌باشد.
نمایش سریع
محبوبیت
37,000 تومان (بدون مالیات)
خمیر دندان ژله‌ای دندان‌های حساس فارمد،با فرمولاسیون پیشرفته‌ای که دارد، حساسیت‌های دندانی را در افرادی که دندان‌های حساسی دارند، کاهش می‌دهد. این محصول از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری کرده و به استحکام مینای دندان و...
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 3 از 3 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری