افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
پارس سینا البرز

پارس سینا البرز

شركت پارس سينا البرز در سال 1384با توليد محصولات بهداشتي فعاليت خود را آغاز نمود.راهبرد این برند نوآوري،اثربخشي سريع محصولات وسازگاري با محيط زيست مي‌باشد.

شركت پارس سينا البرز در سال 1384 با توليد محصولات بهداشتي ( در ابتدا با نام بالک پارس سينا ) فعاليت خود را آغاز نمود. در سال 1386 به شرکت پارس سینا البرز ( با مسئولیت محدود ) و سپس در سال 1391به سهامی خاص تغییر یافت . تلاش مديران شركت از گذشته تاکنون استفاده از بهترين مواد اوليه بوده و اين سياست همچنان پايدار است. توجه به كيفيت عالي محصولات و پاسخ مناسب به اعتماد مصرف كنندگان، سياست ثابت و هميشگي این شرکت می‌باشد. اين پايداري، در دراز مدت با خوشنامي محصولات توليدي همراه گردیده است. رضايت مشتريان از مصرف كالاهاي توليدي این شرکت و توصيه ديگران به مصرف آن بزرگترين پشتوانه براي ادامه اين سياست است. راهبرد این برند نوآوري، اثر بخشي سريع محصولات و سازگاري با محيط زيست مي‌باشد .گروه تحقيقاتي شركت، موتور محركه شركت بوده و بر همین مبنا گروه آماده دریافت ایده‌های جدید جهت تولید محصولات جدید و بهسازی محصولات می‌باشد كه از طريق ايميل info@sinapars.com قابل دسترسي است.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
محلول تلخک پارس سینا البرز محلول تلخک پارس سینا البرز
نمایش سریع
محبوبیت
31,400 تومان (بدون مالیات)
محلول تلخک پارس سینا البرز،برای از شیر گرفتن کودکان ساخته شده و همچنین جهت جلوگیری از جویدن ناخن و مکیدن شست کاربرد دارد. این مایع بی ضرر بوده و با طعم تلخی که دارد مانع از ادامه رفتار‌ها و عادت‌های مضر کودک می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری