افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
شاخه‌ها
فرم محصول
قیمت
  • 80,750 تومان - 414,200 تومان

جنسیت مصرف
تعداد در بسته
مقدار
نورم لایف

نورم لایف

نورم لایف (Norm Life) از تولیدات شرکت وانا دارو گستر است که سال ۱۳۸۴ با نام “پلاسما دارو” ثبت و سال ۱۳۹۱ با مدیریت جدید و با نام “وانا دارو گستر” آغاز نمود.

نورم لایف (Norm Life) از تولیدات شرکت وانا دارو گستر است که در کشور عزیزمان ایران تولید می‌شود. وانا دارو گستر در سال ۱۳۸۴ با نام “پلاسما دارو” ثبت و در سال ۱۳۹۱ فعالیت رسمی خود را با مدیریت جدید و نام “وانا دارو گستر” آغاز نمود. این شرکت در زمینه‌های مختلفی در بازار دارویی از جمله واردات محصولات دارویی، واردات مواده موثره دارویی و مواد جانبی دارویی، تولید قراردادی محصولات دارویی، تولید قراردادی مکمل‌های تغذیه ای، تولید تحت لیسانس مکمل و انتقال تکنولوژی فعالیت دارد.

این شرکت با توجه به ارتباطات بین المللی با منابع تامین تکنولوژی و بهره مندی از متخصصین تحقیق و توسعه خبره داخلی، اقدام به تولید محصولات دارویی در کارخانجات مورد تایید سازمان دارو و غذا در داخل کشور نموده است. محصولات تولیدی این مجموعه غالبا تاکنون در داخل کشور تولید نمی شده اند و بصورت وارداتی در بازار دارویی وجود داشته اند. برند نورم لایف (Norm Life) یکی از چندیدن برندی است که توسط این شرکت تولید می‌شود. همچنین این شرکت درجهت جلوگیری از خروج ارز و بومی سازی تولید محصولات مکمل موفق به اخذ نمایندگی از چندین مجموعه اروپایی، امریکایی و کانادایی جهت تولید تحت لیسانس برخی محصولات مکمل شده است. که این محصولات در دو طبقه محصولات مکمل تغذیه‌ای و محصولات مکمل ورزشی تحت لیسانس برندهای معتبر جهانی به بازار دارویی کشور وارد خواهد شد.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
قرص زیرزبانی واناتونین 3میلی‌گرم نورم لایف قرص زیرزبانی واناتونین 3میلی‌گرم نورم لایف
نمایش سریع
محبوبیت
130,800 تومان (بدون مالیات)
قرص زیرزبانی واناتونین 3میلی‌گرم نورم لایف، موجب تنظیم ساعت خواب، بهبود کیفیت خواب و افزایش طول خوابیدن در افرادی می‌شود که در اثر مسافرت‌های هوایی، کارهای شیفتی، افزایش سن و دیگر عوامل دچار اختلال در خواب می‌شوند.
نمایش سریع
محبوبیت
قرص زیرزبانی واناتونین سیلور 5میلی‌گرم نورم لایف قرص زیرزبانی واناتونین سیلور 5میلی‌گرم نورم لایف
نمایش سریع
محبوبیت
150,400 تومان (بدون مالیات)
قرص زیرزبانی واناتونین سیلور 5میلی‌گرم نورم لایف،دارای 5 میلی‌گرم ملاتونین می‌باشد که باعث تنظیم ساعت خواب و رفع بی‌خواب‌های ایجاد شده در اثر مسافرت‌های هوایی، افزایش سن و افراد دارای کارهای شیفتی می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
کپسول ایوینینگ پرایم رز کپسول ایوینینگ پرایم رز
نمایش سریع
محبوبیت
150,000 تومان (بدون مالیات)
کپسول ژلاتینی ایوینینگ پرایم رز روغن گل مغربی نورم لایف،مکمل تغذیه‌ای مخصوص خانم‌ها می‌باشد که به کاهش علائم یائسگی و بهبود سندروم پیش از قاعدگی، سلامت پوست، سلامت قلب و عروق و در کل سلامت خانم‌ها کمک می‌کند.
نمایش سریع
محبوبیت
414,200 تومان (بدون مالیات)
پودر گرند فیت نورم لایف با ترکیبات موثر، انرژی بدن را از طریق متابولیسم پروتئین‌های موجود تامین کرده و پس از تمرینات سخت ورزشی بدن را ریکاوری می‌کند. همچنین بر روی انعطاف پذیری مفاصل، افزایش توده عضلانی، رشد طبیعی مو،...
نمایش سریع
محبوبیت
235,400 تومان (بدون مالیات)
قرص زیرزبانی واناتونین گلد 10میلی‌گرم نورم لایف، موجب تنظیم زمان و بهبود کیفیت خواب و افزایش مدت خوابیدن در افرادی می‌شود که با اختلالات خواب مواجه هستند.
نمایش سریع
محبوبیت
111,200 تومان (بدون مالیات)
قرص روکش‌دار کلسی ژنون نورم لایف، یک مکمل غذایی با فرمولاسیون موثر حاوی کلسیم، منیزیم، ویتامین D3 و زینک، برای رشد، نگهداری و استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها و جلوگیری از پوکی استخوان می‌باشد.
نمایش سریع
محبوبیت
294,300 تومان (بدون مالیات)
قرص ال کارنیتین وانا برن 500میلی‌گرم نورم لایف، سوخت و ساز بدن را بالا برده و نقش مهمی در متابولیسم چربی‌ها دارد و موجب کاهش وزن می‌شود. همچنین سطح تری گلیسیرید را کاهش داده و LDH را افزایش می‌دهد.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 7 از 7 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری