افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
فرم محصول
قیمت
  • 70,300 تومان - 92,300 تومان

هرباویوا

هرباویوا

برند هرباویوا از زیرمجموعه‌های ویوا گروپ است. ویوا گروپ برند جدید شرکت داروسازی گل دارو است که در حوزه‌های گیاهی، مکمل‌های غذایی و ورزشی پا به عرضه بازار داروئی در ایران گذاشته است. شركت داروسازی گل دارو در راستای احیاء طب سنتی و گیاه درمانی علمی درکشور در سال ۱۳۶۲ دراصفهان تاسیس و ابتدا تولیدات خود را با فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و دارو‌های گیاهی خشک استاندارد شروع نمود. گل دارو از همكاری بالغ بر ۲۰ نفر از با سابقه‌ترین متخصصین دانشگاهی رشته‌های مختلف علمی از جمله گیاه درمانی، داروسازی صنعتی، فارماكولوژی، شیمی داروئی، بیو تکنولوژی و فیتوفارمسی در فن آوری و فرآوری محصولات خود بهره‌مند بوده هم اکنون بیش از ۴۰۰ نفر در این مجموعه به امر تحقیق، فرمولاسیون و تولید داروهای گیاهی مشغول هستند.

ویوا گروپ با توجه به تفاوت بازار در حوزه‌های گیاهی، مکمل‌های غذایی و ورزشی و به طبع استراتژی متفاوت حضور در بازار، برند هرباویوا برای محصولات گیاهی، برند ویتاویوا برای محصولات مکمل غذایی و برند نوتری ویوا برای مکمل‌های ورزشی در نظر گرفته است.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
74,000 تومان (بدون مالیات)
قرص فت فیکس هرباویوا یک انتخاب مناسب برای افرادی است که به دنبال کاهش وزن هستند. این محصول با داشتن ترکیبات موثر، باعث افزایش بازده چربی سوزی در بدن و کاهش وزن می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
92,000 تومان (بدون مالیات)
کپسول انرژیفیکس هرباویوا با دارا بودن ترکیبات موثر جینسینگ، کافئین و ویتامین B12 خاصیت انرژی‌زایی دارد و انرژی مورد نیاز روزانه بدن را تامین کرده و از خستگی جلوگیری می‌کند. همچنین باعث افزایش هوشیاری ذهنی و قوای جسمی...
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 2 از 2 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری