افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
فرافن

فرافن

شرکت فرافن تشخیص در سال ۱۳۸۳با همکاری جمعی از متخصصين در زمینه تولید تست‌های تشخیص طبی تاسيس شد. در حال حاضر شرکت فرافن تشخیص تولید کننده تست‌های رپید، تست مورفین، تست نواری حشیش، تست اکستازی و آزمایش حاملگی است.

شرکت فرافن تشخیص در سال 1383با همکاری جمعي از متخصصين در زمینه تولید تست های تشخیص طبی تاسيس گرديد.با آغاز تولید تستهای سریع (Rapid) در ایران ، گام موثری در راه خود کفایی این محصولات برداشته شد که طی سالهای اخیر ادامه یافته است.این شرکت با اخذ مجوز لازم از وزارت صنایع و معادن به شماره59381/01 الف مورخ 14/05/1385و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به شماره س/10/3147 مورخ 01/09/1384و متعاقب آن بازدید کارشناسان هر دو وزارتخانه از محل کارخانه و مراحل خط تولید محصولات، تولید تست های تشخیص سریع (Rapid Test) را آغاز نمود. کلیه دستگاههای مورد استفاده در بخش تولید،از بهترین تولید کنندگان آمریکا و کشورهای اروپایی خریداری گردیده اند. .همچنین مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید نیز از بهترین مواد اولیه موجود در ایران و سراسر جهان تهیه می گردد. در راستای پایداری کیفیت در سطح استانداردهای بین المللی ،این شرکت با عقد قرارداد با شرکت celpax Limited UK اقدام به خرید تکنولوژی روز دنیا برای تولید این نوع کیت ها را نمود و مقرر گردیده است محصولات تولیدی تحت لیسانس کمپانی مذکور به بازار عرضه گردند.

هم اکنون افتخار داریم به استحضار برسانیم که با تلاش متخصصین و کارشناسان مجرب این شرکت ، خط تولید تستهای مذکور توسعه یافته و هم اکنون بالغ بر 15 نوع از این نوع تستها در این مجموعه در حال تولید می باشد.همچنین واحد تحقیقات و توسعه این شرکت نیز امکان تولید تستهای جدید را با توجه به نیاز بازار در دستور کار خود دارد که پس از تایید مراجع ذیصلاح و اخذ مجوزهای لازم ، تولید آنها در فازهای بعدی  شروع خواهد گردید.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
تست تعیین زمان تخمک گذاری مکث 14 فرافن تست تعیین زمان تخمک گذاری مکث 14 فرافن
نمایش سریع
محبوبیت
60,400 تومان (بدون مالیات)
تست تعیین زمان تخمک گذاری مکث 14 فرافن،محصولی است که در مدت زمان بسیار کم بیش‌ترین هورمون LH را در ادرار با دقت بسیار بالا اندازه‌گیری می‌کند و باعث افزایش شانس بارداری و یا جلوگیری از آن می‌شود.
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری