افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
0مقایسه 0محبوب‌

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
رده سنی
تحت لیسانس
رنگ
.F.T.E CO

.F.T.E CO

شرکت فناور طب اسپادانا از سال 1387 در زمینه تولید، بازاریابی، فروش و توزیع محصولات پزشکی، بهداشتی، آزمایشگاهی و مادر و کودک شروع به فعالیت نموده است.

شرکت فناور طب اسپادانا از سال 1387 در زمینه تولید، بازاریابی، فروش و توزیع محصولات پزشکی، بهداشتی، آزمایشگاهی و مادر و کودک با هدف عرضه محصولات باکیفیت و ترفیع کیفیت سلامت مشتریان، شروع به فعالیت نموده است؛ این شرکت با پیاده سازی الزامات شرایط خوب تولید (GMP)، ایجاد اتاق تمیز (Clean Room) و استقرار سیستم های مدیریت کیفیت (ISO13485) موفق به اخذ مجوز های مربوطه از اداره کل تجهیزات پزشکی شده است. همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا و مواد اولیه مرغوب محصولاتی با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می نماید. از طرفی در چند دهه اخیر بیش از هر زمان دیگری علم و تکنولوژی با سرعت بیشتری پیشرفت نموده است؛ لذا از آنجایی روند توسعه اقتصادی و اجتماعی یک کشور را منابع انسانی آن کشور تعیین می‌کند، شرکت فناور طب اسپادانا کوشیده است با آموزش‌های مستمر و بروز، دانش فنی نیروهای خود را همگام با تکنولوژی افزایش دهد.

اکنون این شرکت با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه و دانش سرمایه انسانی، توانسته است فعالیت خود را علاوه بر بازارهای داخلی، در بازارهای بین المللی نیز گسترش دهد.

پیام مدیر عامل شرکت فناور طب اسپادانا

به نام خدا  شرکت فناور طب اسپادانا طی سالیان متمادی در عرصه تولید و نقش آفرینی در نظام سلامت کشور بر آن بوده با استفاده از توان نیروهای متعهد و مجرب خود و همچنین بهره گیری از آموزش و تکنولوژی در تولید و عرضه محصولات پزشکی جایگاه خود را هر روز ارتقاء بخشد. از آنجایی که خیالی با بهره مند شدن از محصولات این شرکت آسوده می‌گردد به ما می‌گوید :" شما در راه درستی قدم برداشته اید". نگاه ویژه مدیران و پرسنل این شرکت به ارزش آفرینی برای استفاده کنندگان از محصولات شرکت فناور طب اسپادانا ما را بر آن داشته نسبت به بهبود مستمر خدمات و تولیدات خود اقدام کنیم و قطعاً در این راستا از توانمدنی‌های کلیه دوستان و همراهان خود که هر یک در کار خود متخصص هستند در زنجیره تأمین، تولید و توزیع بهره مند شده ایم. با توجه به چشم انداز و مآموریت شرکت که تبدیل شدن به یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات پزشکی در کشور و منطقه می‌باشد قطعاً انتقادات و پیشنهادهای تک تک شما مشتریان عزیز می‌تواند یاری رسان ما در اجرای صحیح این مهم باشد.

چشم انداز شرکت فناور طب اسپادانا

تسریع فرایند پیشگیری و درمان در مسیر تبدیل شدن به مطمئن ترین شریک سلامت انسان‌های جهان.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
دم یار اطفال FTECO دم یار اطفال FTECO
نمایش سریع
محبوبیت
21,000 تومان (بدون مالیات)
دم یار اطفال FTECO با دریچه یک‌طرفه و ماسک مخصوص کودکان جهت استفاده بهتر داروهای استنشاقی و آسم کودکان بوده و موجب تسهیل استفاده از این اسپری‌های تنفسی شده و از رسوب دارو در گلو و دهان بیمار پیشگیری می‌کند. این وسیله...
نمایش سریع
محبوبیت
دم یار بزرگسال FTECO دم یار بزرگسال FTECO
نمایش سریع
محبوبیت
20,500 تومان (بدون مالیات)
دم یار بزرگسال FTECO باعث تسهیل روند دارو رسانی به بیمار می‌شود. دمیار در دهان بیمار قرار گرفته و سر دیگر آن به اسپری متصل می‌شود و برای استفاده از انواع اسپری‌های استنشاقی مناسب است. دم‌ یار اف تی کو رسوب دارو در...
نمایش سریع
محبوبیت
نمایش 1 تا 2 از 2 مورد

خانه

تنظیمات

افزودن داواتاپ به صفحه اصلی

close

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری